Контракти.ua

1401  —  29.09.14
ЛНР та ДНР станут "республиками без народов" - Бильдт
ЛНР та ДНР станут

Территории, находящиеся под российским влиянием и за пределами самой России, в конце концов станут "народными республиками без народов".

Такое мнение в интервью немецкому изданию The European выразил министр иностранных дел Швеции Карл Бильдт.

"Регионы, которые находятся в неопределенном состоянии под влиянием России за пределами ее границ, в конечном итоге станут "народными республиками без народов", - сказал Бильдт.

Он также отметил, что конфликт в Украине в процессе замораживания с угрозой применения Россией дальнейшей силы.

По словам главы МИД Швеции, стратегией Запада в этой ситуации должно быть сдерживание конфликта, пока не будет возможности для его долгосрочного решения.

"Путин дал понять, что не примет поражение своих друзей на Донбассе. Это точка. В Украине нет реальной возможности в краткосрочной перспективе, кроме как жить с этой реальностью", - сказал Бильдт.

Статьи по теме
Підрив Каховської ГЕС. Причини, наслідки та висновки. Огляд думок
Підрив Каховської ГЕС. Причини, наслідки та висновки. Огляд думок

У ніч проти 6 червня російські окупанти підірвали Каховську ГЕС: за офіційною інформацією гребля знищена і не підлягає відновленню. Вода з водосховища стрімко тече униз за течією Дніпра. Під ризиком затоплення опинилися десятки населених пунктів, тисячі людей перебувають у критичних зонах і потребують негайної евакуації. Ми зібрали для вас декілька думок з соцмереж щодо причин та наслідків жахливого терористичного акту, який, за деякими твердженнями, дорівнює нанесенню ядерного удару або Чорнобильській катастрофі.
06.06.23 — 1090

Они не останавливаются — о чем предупреждает Залужный
Они не останавливаются — о чем предупреждает Залужный

Игаль Левин: "Они не останавливаются", — такими словами недавно описал российскую агрессию украинский генерал Валерий Федорович Залужный — главнокомандующий Вооруженными силами Украины. Вот эти слова Железного генерала — ключ к пониманию происходящего.
17.05.23 — 1164

Том Купер. Війна в Україні 25 квітня 2023. Для перемоги українцям потрібні власні «креативні рішення»
Том Купер. Війна в Україні 25 квітня 2023. Для перемоги українцям потрібні власні «креативні рішення»

Новий звіт Тома Купера, насправді, містить небагато нового. росіяни й далі мають перевагу в повітрі та артилерії, постійно атакують, але зазнають втрат і, фактично, не посуваються. ЗСУ, на думку аналітика, не готові до широкого контр-наступу, але тримають Бахмут й інші критичні точки на Донбасі та мають певні успіхи, в кількох місцях форсувавши Дніпро в районі Херсона. Українцям потрібні певні «креативні рішення», щоб перемогти, не покладаючись лише не допомогу Заходу й розраховуючи, найперше, на власні сили. Будемо сподіватися, що такі рішення не забаряться.
26.04.23 — 650