Контракти.ua

Автор: Елена Шрамко —  12472  —  11.12.13
Как президенты собирались на круглый стол
Как президенты собирались на круглый стол

Самое интересное, как обычно, происходит за кулисами. Контракты заглянули к президентам, когда они готовились выступить на круглом столе 10 декабря.

У Леонида Даниловича

- Папа, ты только не руби с плеча - употребляй обтекаемые фразы. И только литературные слова. Дети могут смотреть, не забывай, пожалуйста.

- Да, какие, блин, дети, Лена. Этот даунбасовец скоро до гражданской войны доведет. А ты все дети... Вы ему, Данилыч, так и скажите - пусть своего Азирова в шею гонит и сам собирается, если хочет что-то из нажитого сохранить.

- Ты, Витек, не мельтеши тут и не учи ученого. Я сам знаю, шо ему сказать. Он у меня на ковре часто бывал - и я его всегда на место ставил. Он меня уважает - не то шо этого бджоляра.

- Батя, если б Вы токо знали, как он меня достал - ни с кем же и поговорить нельзя теперь: Джон истерит, как можно мирных демонстрантов избивать до полусмерти, Демиен клянется, што приедет и запустит черепом в этого межигорского чурбана.

- Ты, Витя, не о дружках своих думай, а о детях:  он же как обезьяна с гранатой - вдруг ему покажется, что я его недостаточно уважаю, и начнет тихую реприватизацию.

- Папочка, тебя не зря мудрым называют. Так что я в тебе не сомневаюсь. Ты только спину ровней держи и не заваливайся на стол.

У Виктора Андреевича

- Катю, якщо він на мене отак подивиться, у мене ж всі слова з голови повилітають.

- Вітю, ти на нього взагалі не дивись - знайди точку на столі і на ній сконцентруйся. І паперів побільше візьми - перекладай їх постійно, ніби готуєшся до виступу. А він хай нервує - може, у тебе там компромат на нього з ЦРУ.

- Яке ЦРУ, Катя, всі папери УДО перевірить не те шо, а рентгеном. У мене вже руки трясуться. Ще й ці два Льоні - обов'язково ж про бджіл спитають. Вони мене не поважають...

- Шо тобі ті бджоли?! Плюнь і забудь. Ти обов'язково по всіх трьох пунктах, що я тобі написала, виступи. Бо інакше візи вже не дадуть - будемо тут гнити.

У Леонида Макаровича

- Дед, ты про студентов все-таки скажи - это же вообще уже бесчеловечно. Как можно избивать мирных людей и потом еще их за решетку бросать.

-Да, Леня, ты настаивай, что майдан сначала был мирный, студенческий - всего лишь за евроинтеграцию. А все изменило это зверство Беркута. Мне коллеги постоянно звонят, просят поддержать студентов - они же искренние, за правду. Обещали же, что в Европу идем - они и поверили. Вот ты же со студентами на граните говорил, а он что не мог прийти к ним - пригласить к диалогу?!

- Добре-добре. Скажу все як треба. Спокійно, без агресії, щоб він же не відчув загрози, а то відразу ж в атаку піде. Йому ж поради давати, як по мінному полю ходити.

- Дед, и ты улыбайся поменьше, а то подумают, что ты ему симпатизируешь. Сиди с каменным лицом.

- Андрюша, ну ты як маленький! Думаєш, я нє знаю, с каким лицом и где сидеть надо.

У Виктора Федоровича

- Батя, они тебе стопроцентно скажут, што надо Азарова убирать и с Беркутом разобраться. А ты шо? Ну, придется уже - если уж тааакие люди рекомендуют. Мы их для этого и собрали. А у нас уже давно Арбузик на запасном пути стоит - ждет своей очереди. Та и Беркут этот не жалко - хоть ликвидируй их. У нас еще Кобра, и Тигр есть. Да и вообще новое название можно придумать - мне вот Дункан нравится. А че токо птичьи клички давать?!

- Ты, Саня, мне мозги не пудри. Думаешь, я не понимаю, шо они на жтом майдане под меня копают. И эти три клоуна - кролик, боксер и нацик - каждый мечтает занять мое место. Фиг им. Юлька та еще могла бы, но ей век свободы не видать - будет плести свою косу за решеткой.

- Батя, ты не заводись. Тебе ж надо спокойным выглядеть - типа все под контролем.  Та мы все порешаем - ты ж вишь, какие все пацаны надежные -  и Захар, и Климыч, и Арбузик, конечно. Но ты это все-таки на евроассоциацию соглашайся, а этому козлу кремлевскому скажем, што это все для отвода глаз - чисто прикрытие.

- Скоко раз тебе говорил не называй его так - тут же жучки могут быть где угодно, а он мне потом припомнит и еще лишний пунктик в соглашение допишет. Ну, с Богом. Шоб они там все повыздыхали.

- Пап, кто? Где?

- Та все... Зла на них уже не хватает.

Краткий конспект круглого стола президентов 10 декабря 2013 года

Янукович: Ми повинні захистити аграрний ринок. Угода б дуже сильно вдарила по аграрному сектору. Треба прислухатися до товаровиробників.

Вчора я мав розмову з генеральним прокурором - і сьогодні будуть звільнені ті, у кого є малі діти, сім'ї. Скільки не можу сказати.

Товарообіг з Китаєм виріс в рази. І це наші перспективи.

Кравчук: Є майдан до побиття і після побиття. І ситуація сильно змінилася.

Проблему треба поділити на політичну і економічну частини. Політична частина - підписуємо, а економічну вже будемо вирішувати, коли будемо в асоціації.

Якщо арештували тих, кого побили, а не арештували тих, хто побив, то люди не розуміють цю ситуацію. Силовики мають знати - бити заборонено. Виправдання не може бути.

Кучма: У нас глибока політична криза, яка тільки поглиблює економічну.

Ющенко: Ми один народ і одна нація. Коли ми говоримо про єврокурс - це по суті курс чотирьох українських президентів. Ми прийшли до моменту, коли євроінтеграція стала внутрішньою інтеграцією українського народу. Треба обрати єврокурс, який вирішить всі економічні проблеми.
Це конституційне право людей на мирне зібрання. Треба покарати тих, хто винен у побитті.

Дітей, яких побили, треба відпустити. А ті, хто це зробив, повинні бути покарані, Вікторе Федоровичу.

Кравчук: Коли лягли на граніт студенти, я прийшов до них, як голова Верховної Ради, і запросив до Верховної Ради. Ми прийняли постанову. Кучма: А прем'єр Фокін добровільно пішов у відставку (чи то ще Масол був?..)

Янукович: Ситуація така з економікою, з пенсіним фондом, що хоч караул кричи. Тут вже треба бігати як олімпійські чемпіони.

Різниця в тому, що зараз вся відповідальність покладена на діючу владу.

Кучма : Вибачайте, на одну людину (ха-ха) на вас.

Янукович: Я висновки зробив. І ви будете знати про це в першу чергу найближчими днями.

 

Титры...

Статьи по теме
ДБР про розслідування справ Майдану: понад 100 справ передано до суду, в тому числі - щодо всієї керівної ланки
ДБР про розслідування справ Майдану: понад 100 справ передано до суду, в тому числі - щодо всієї керівної ланки

Працівники Державного бюро розслідувань за чотири роки розслідування "справ Майдану" повідомили 239 підозр, до суду було скеровано 117 обвинувальних актів відносно 211 осіб.
19.02 — 284

Для перекидання резерву. Україна будує вертолітні майданчики на кордоні з Білоруссю
Для перекидання резерву. Україна будує вертолітні майданчики на кордоні з Білоруссю

Українські прикордонники облаштовують вертолітні майданчики вздовж кордону з Білоруссю. Це необхідно для перекидання резерву на випадок різкої зміни ситуації.
19.01.22 — 1217

Третий Майдан: предчувствие гражданской катастрофы
Третий Майдан: предчувствие гражданской катастрофы

Александр Кочетков: Так уж сложилось, что я много читаю и общаюсь с умными людьми. Поэтому понимаю закономерности общественного развития. И сейчас меня откровенно пугает предстоящее. Я – певец первого Майдана и сочувствующий второму, с ужасом ожидаю третьего Майдана.
12.07.21 — 4448