Контракти.ua

1123  —  09.04.13
Більшість українців має в пріорітеті родину, а не роботу
Більшість українців має в пріорітеті родину, а не роботу

Більшість української молоді (65%) ставить інтереси майбутньої сім'ї вище за кар'єру.

Про це свідчить соціологічне дослідження «Сучасна молодь України», проведене Інститутом Горшеніна.

Лише кожен п'ятий молодий українець (19%) високо оцінює вагу успішного працевлаштування, а кожен шостий ще не визначився у своїх пріоритетах.
Також дослідження показало, що більшість наших студентів працюють під час навчання (41%), але їм на п'яти наступають ті, хто зосереджується суто на науці (40%).

Лише третина опитаних студентів (16%) постійно працює під час навчання. Більше половини молоді (55%) вважають, що жінкам не важче або й простіше знайти роботу. Разом з тим, 66% вважає, що гарну роботу можна знайти лише за знайомствами та з допомогою родичів.

Самостійно ж шукати омріяне місце праці прагне лише 43% молодих людей.

Дослідження проводилось з 1 по 20 березня 2013 р. Всього опитано 2000 респондентів віком від 15 до 21 року в містах з населенням більше 100 тисяч чоловік, розташованих в 24 областях України та АР Крим. Похибка репрезентативності дослідження не перевищує 2,2%, вказує УНІАН.

 

Статьи по теме
Кількість курців в Україні зменшується: опитування КМІС
Кількість курців в Україні зменшується: опитування КМІС

У вересні-жовтні 2024 року 27% респондентів заявили, що вживають тютюнові або нікотинові вироби (щодня або не щодня). Це менше в порівнянні з груднем 2023 року (30%), але різниця дуже близька до статистичної похибки.
23.11 — 224

До 50% українців вважають рівень інклюзивності у їх містах низьким: опитування
До 50% українців вважають рівень інклюзивності у їх містах низьким: опитування

Рівень доступу у містах до публічних послуг людей з інвалідністю вважають високим максимум 3% українців. Натомість переважна більшість громадян вказує на катастрофічну недоступність. Найгірші показники має у цьому плані Запоріжжя, більш обнадійливі у Чернігова і Вінниці. Майже половина мешканців таких міст як Київ, Львів і Дніпро вказують на низький і жахливо низький рівень інклюзивності у їх містах.
01.11 — 287