Контракти.ua

2311  —  22.03.12
Асоціація благодійників презентувала перший в Україні Річний звіт про стан розвитку благодійності – 2011
Асоціація благодійників презентувала перший в Україні Річний звіт про стан розвитку благодійності – 2011

Асоціація благодійників України презентувала перший в Україні Річний звіт про стан розвитку благодійності.

Презентація відбулася 21 березня 2012 року в приміщенні інформаційного агентства «RegioNews». Її провели Президент Асоціації благодійників України Олександр Максимчук, голова правління аналітичної агенції «Українська марка» Олександр Олійник, підприємець, громадський діяч, лауреат Національного конкурсу «Благодійник року – 2009» Маргарита Ващук та керівник Інформаційного порталу NovaUkraina.org Артем Стельмашов.

«Ми, благодійники, займаючись різними аспектами суспільного життя, складаємо одну велику систему, – сказав Олександр Олійник. – Але разом з тим певного зведеного документу, який би показував не тільки елементи цієї системи, а й систему в цілому, до цього часу не було. У благодійності відбувається набагато більше речей, аніж з’являється про них інформації; для нас самих деякі явища, що відбулися у благодійності в 2011 році, стали відкриттям і одкровенням. Ми зрозуміли, чого ми ще не знаємо, і якої інформації ми не отримуємо».

Дослідження базується на результатах експертного опитування «Благодійність в Україні – 2011», ініційованого Асоціацією благодійників України за підтримки ІАЦ «Громадський простір» та ІА «RegioNews»; інформаційну допомогу надали портали NovaUkraina.org і kontrakty.ua.

Експертне опитування проводилося у два етапи. Результати першого етапу (листопад-грудень 2011 року) були оприлюднені під час ІІ Національного Конгресу «Благодійна Україна», що відбувся 15 грудня 2011 року. Друга хвиля розповсюдження анкет тривала упродовж січня – лютого 2012 року; опитувальник доповнили питаннями, які стосувалися підсумків 2011-го «благодійного» року.

Загалом в опитуванні взяли участь 86 експертів у сферах благодійності, волонтерства, корпоративної соціальної відповідальності, відомі громадські діячі, журналісти, підприємці, науковці. Експерти визначили кращі благодійні проекти та акції, найактивніших у сфері благодійності публічних осіб, найбільш прозорі у своїй діяльності благодійні фонди, а також аналізували проблемні моменти функціонування благодійного сектора.

У додатку до звіту подано текст законопроекту №6343 «Про благодійну діяльність та благодійні організації», підготовлений до другого читання у Верховній Раді України.

«Я думаю, що ця подія стане щорічною, – сказав Президент Асоціації благодійників України Олександр Максимчук. – Асоціація благодійників разом з аналітичною агенцією «Українська марка» зобов’язується щороку робити таке дослідження і видавати такий звіт. Він майже не потребує матеріальних вкладень, але пов’язаний з великими моральними зусиллями. Але така робота в унісон може давати дуже гарний результат, на кшталт презентованого сьогодні Річного звіту».

Під час заходу відбулися ще дві презентації, пов’язані з благодійністю і корпоративною соціальною відповідальністю. Дослідження PR-агенції Media Brand «Благодійність за 2011 рік у дзеркалі Інтернету» представив Олександр Шнайдер, керівник відділу моніторингу агенції. А Олеся Хошобіна керівник проекту «ГVардія соціальної відповідальності» видавничого дому «Галицькі контракти», ознайомила присутніх з найновішим дослідженням – Рейтингом соціально відповідальних компаній – 2012, який щорічно проводить журнал «ГVардія».

Статьи по теме
Відомий бізнесмен продовжує підтримувати Україну
Відомий бізнесмен продовжує підтримувати Україну

Рінат Ахметов стверджує, що мирний договір із рф можливий тільки на умовах України, яка, зокрема, вимагає виведення російських військ і відновлення контролю над усіма захопленими територіями. Бізнесмен наголосив, що Україна бореться не тільки за свою свободу, а й за свободу всієї Європи. Рінат Ахметов подав позов до Європейського суду з прав людини проти росії, вимагаючи компенсації за грубі порушення його майнових прав під час неспровокованої військової агресії росії проти України.
02.09 — 399

Игристые из разных стран мира — названия и характеристики
Игристые из разных стран мира — названия и характеристики

Игристое — легкий приятный на вкус алкоголь, который ассоциируется с новогодними праздниками и значимыми событиями. По привычке многие все его виды называют шампанским. При этом надпись Champagne может стоять только на винах, произведенных в Шампани классическим методом из определенных сортов винограда. Игристые, произведенные в других странах, имеют свои названия и характеристики, с которыми предлагаем вам ознакомиться.
29.04 — 385

Як урізноманітнити меню при ГВ?
Як урізноманітнити меню при ГВ?

Правильне і різноманітне харчування при грудному вигодовуванні (ГВ) відіграє ключову роль у забезпеченні не тільки здоров'я жінки, а й в розвитку і здоров'ї малюка. Дієта при ГВ повинна бути збалансованою, різноманітною і корисною, щоб забезпечити організм всіма необхідними поживними речовинами, та збагатити склад грудного молока.
06.03 — 344