Контракти.ua

303  —  сегодня, 09:27
В окупованому Криму вводиться комендантська година та інші обмеження
В окупованому Криму вводиться комендантська година та інші обмеження

На території окупованого Криму фактично вводиться жорстка «комендантська година», що супроводжується повною зупинкою поромного сполучення з Росією та жорсткими обмеженнями на продаж палива.

Окупаційна влада Криму фактично вводить «комендантську годину» і закриває поромне сполучення з Росією. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

 

Про це повідомили окупаційний «мер» Севастополя Михайло Развожаєв та гауляйтер Криму Сергій Аксьонов.

З метою економії паливо в Криму не продаватиметься 22 та 23 червня. Заправка буде проводитися тільки для «транспорту спеціальних служб, які забезпечують життєдіяльність міста», тобто для колаборантів та окупантів.

Крім того, вводиться ряд інших обмежень:

  • громадський транспорт змінює режим роботи (з 05:30 до 21:00),
  • пороми курсувати не будуть («тільки пасажирські катери»),
  • торгові центри, супермаркети та гіпермаркети працюватимуть з 07:00 до 20:00,
  • вуличне освітлення не включатиметься.

Раніше повідомлялося, що в окупованому Криму запровадили графіки відключення світла.

Також ми писали, що комбінована атака на нафтобази, енергосистему та пороми в Керченській протоці спровокувала паніку серед окупантів, змусивши сім’ї російських військових терміново втекти з півострова.