Контракти.ua

307  —  сегодня, 12:01
Трамп дав надію: ціни на нафту почали знижуватись
Трамп дав надію: ціни на нафту почали знижуватись

Світові ціни на нафту впали на тлі сподівань, що Іран відновить переговори зі США та Ізраїлем, щоб припинити конфлікт, який закрив Ормузьку протоку.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters. Про це повідомляють Контракти.UA.

Так, ф'ючерси на нафту марки Brent встановилися на рівні 94,79 долара за барель, що на 4,57 долара, або 4,6%, нижче, ніж днем раніше. Американська нафта марки West Texas Intermediate завершила торгівлю на рівні 91,20 долара, що на 7,80 долара, або на 7,87% нижче.

Обидва бенчмарки зросли на попередній сесії: Brent піднявся більш ніж на 4%, а WTI – майже на 3% після того, як американські військові розпочали блокаду іранських портів.

"Здається, на ринку є надія на кращий результат. Це означає, що ринок раніше врахував багато змін, які ми вже бачили", – сказав Джон Кілдафф, партнер Again Capital.

За словами аналітиків, ціни на Brent більш чутливі до глобальних перебоїв у постачанні, ніж ціни на WTI.

"Відновлення потоків через Ормузьку протоку залишається найважливішою змінною у зменшенні тиску на постачання енергоносіїв, ціни та світову економіку", – йдеться в повідомленні МЕА.

Також на цьому тлі МЕА різко знизило свої прогнози щодо зростання світової пропозиції та попиту на нафту, при цьому прогноз зростання попиту на 2026 рік був скорочений на 80 тисяч барелів на добу, і тепер очікується, що пропозиція знизиться до 1,5 млн барелів на добу.

Тим часом, за даними двох трейдерів та розрахунків Reuters, запланований експорт російських нафтопродуктів з чорноморського порту Туапсе на квітень був переглянутий у бік збільшення приблизно на 60% до 1,27 млн метричних тонн з 0,794 млн тонн у попередньому плані.

Статьи по теме
Ціни на нафту злетіли після заяви Трампа про блокаду Ормузької протоки
Ціни на нафту злетіли після заяви Трампа про блокаду Ормузької протоки

Ціни на нафту підскочили більш ніж на 7% і перетнули позначку 100 доларів за барель після того, як мирні переговори між США та Іраном зазнали краху.
13.04 — 276

FT: Росія отримує до $150 млн додаткових доходів на день через стрибок цін на нафту
FT: Росія отримує до $150 млн додаткових доходів на день через стрибок цін на нафту

Росія отримує до 150 млн доларів додаткових бюджетних доходів щодня від продажу нафти, ставши одним із головних економічних вигодонабувачів конфлікту на Близькому Сході.
13.03 — 378

Нафта РФ подорожчала майже вдвічі через блокаду в Перській затоці
Нафта РФ подорожчала майже вдвічі через блокаду в Перській затоці

Поки світ стежить за Близьким Сходом, російська нафта пробиває "стелю".
11.03 — 348