Контракти.ua

446  —  01.03
Сибіга: Доміно повалених диктаторів має продовжуватися – падіння Путіна неминуче
Сибіга: Доміно повалених диктаторів має продовжуватися – падіння Путіна неминуче

Очільник МЗС України Андрій Сибіга наголошує, що російський диктатор Владімір Путін втратив трьох своїх "найближчих друзів" трохи більше ніж за рік, що свідчить про зменшення впливу Росії у світі.

Про це глава української дипломатії написав у соцмережі Х. Про це повідомляють Контракти.UA.

"Асад, Мадуро, а тепер і Хаменеї. Путін втратив трьох своїх "найближчих друзів" трохи більше ніж за рік. Він також не допоміг жодному з них", – підкреслює Андрій Сибіга.

Як додає очільник МЗС, така динаміка доводить три речі: "по-перше, Росія не є надійним союзником навіть для тих, хто сильно на неї покладається".

По-друге, поки Росія застрягла у своїй безглуздій війні проти України, яку вона ніколи не виграє і відмовляється припиняти, її вплив у світі різко падає.

І по-третє, доміно повалених диктаторів має продовжуватися, і падіння Путіна одного дня неминуче.

"Разом ми повинні докласти всіх зусиль, щоб наблизити цей радісний день і забезпечити відповідальність за всі російські злочини. Справедливість неминуча", – підсумував він.

Статьи по теме
МЗС назвало
МЗС назвало "абсурдом" реакцію ЮНЕСКО на обстріл Києво-Печерської лаври

Організація сама не знає, від кого захищає культурну спадщину.
16.06 — 341

"Путін ховається": Сибіга різко відповів пропагандистам про переговори

Очільник МЗС дорікнув російським пропагандистам, що саме диктатор не виходить на зв’язок та уникає зустрічей із президентом Укаїни.
18.04 — 656

Україна скасувала рекомендації не їздити до Угорщини
Україна скасувала рекомендації не їздити до Угорщини

Після завершення парламентських виборів в Угорщині МЗС України зняло рекомендації для громадян утриматися від поїздок до цієї країни.
13.04 — 348