Контракти.ua

556  —  25.10.25
ТЦК через тиждень почнуть "розвертати" окремих військовозобов'язаних: що відомо
ТЦК через тиждень почнуть

З 1 листопада в Україні змінюється порядок подання заяв на відстрочку від мобілізації. Територіальні центри комплектування більше не прийматимуть документи особисто.

Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна з посиланням на дані Міноборони. Про це повідомляють Контракти.UA.

До кінця жовтня військовозобов’язані ще можуть подати заяви за старим порядком безпосередньо у ТЦК. Однак уже з 1 листопада подати документи на відстрочку можна буде виключно через застосунок "Резерв+" або у Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП).

У Міноборони уточнюють, що якщо після 1 листопада військовозобов’язаний звернеться до ТЦК із документами на відстрочку, там відмовлять у прийомі заяви та порадять скористатися новими каналами подачі.

Нововведення спрямоване на спрощення процесу та зменшення навантаження на працівників територіальних центрів.

Таким чином, усім, хто планує оформити відстрочку, варто зробити це до кінця жовтня або підготуватися до подання документів через "Резерв+" чи ЦНАП.

Статьи по теме
Мобілізація по-новому в Україні: що зміниться з 1 травня та кого призвуть першим
Мобілізація по-новому в Україні: що зміниться з 1 травня та кого призвуть першим

Як може змінитися мобілізація з 1 травня, що варто пам’ятати військовозобов’язаним та кого можуть призвати у першу чергу.
01.05 — 359

Сигнал для всіх ТЦК: в Україні вперше засудили воєнкома за перешкоджання діяльності омбудсмена
Сигнал для всіх ТЦК: в Україні вперше засудили воєнкома за перешкоджання діяльності омбудсмена

В Україні вперше засуджено керівника ТЦК за перешкоджання діяльності представників Уповноваженого Верховної Ради з прав людини.
25.04 — 333

Як зміниться мобілізація від 1 травня: що обговорюють у Раді та яка доля ТЦК
Як зміниться мобілізація від 1 травня: що обговорюють у Раді та яка доля ТЦК

Мобілізація в Україні може зазнати змін найближчим часом — у Раді обговорюють, що саме можуть відкоригувати.
25.04 — 702