Контракти.ua

446  —  17.10.25
Свириденко розкрила альтернативу щодо газу та нафти з РФ для Словаччини
Свириденко розкрила альтернативу щодо газу та нафти з РФ для Словаччини

Україна запропонувала Словаччині створити спільний енергетичний хаб для постачання нафти та газу.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву прем’єр-міністра України Юлії Свириденко під час зустрічі з главою уряду Словаччини Робертом Фіцо. Про це повідомляють Контракти.UA.

"Ми можемо технічно синхронізувати наші системи, щоб забезпечити Словаччину від будь-яких ризиків і створити регіональний енергетичний хаб. Я сподіваюсь, що у нас буде можливість це обговорити", - зазначила Свириденко.

Раніше президент України Володимир Зеленський повідомив, що вже у жовтні Київ запропонує Словаччині альтернативні кроки щодо енергетичної підтримки. За його словами, йдеться про спільні рішення, які стануть альтернативою російському газу та нафті.

Глава держави наголосив, що Україна прагне до конструктивних і партнерських відносин із усіма країнами ЄС та НАТО, зокрема зі Словаччиною.

Статьи по теме
Генерал США заінтригував заявою про Кримський міст: Україна «знищить у потрібний момент»
Генерал США заінтригував заявою про Кримський міст: Україна «знищить у потрібний момент»

Годжес вважає, що деокупація Криму є «найважливішою частиною цієї війни» України з Росією.
вчера, 11:27 — 359

Україна знайшла вразливе місце російської армії: ефект уже помітний на фронті – NYT
Україна знайшла вразливе місце російської армії: ефект уже помітний на фронті – NYT

Україна дедалі активніше б’є по російській логістиці в тилу, намагаючись зірвати постачання армії РФ і зменшити її здатність наступати.
17.06 — 352

"Карти" з'явилися. Зеленський розповів, як Україна перехоплює ініціативу у війні

Президент говорить про перелом у сфері, де Росія тривалий час мала перевагу.
17.06 — 276