Контракти.ua

488  —  07.05.25
ЄС розширить мита для США, якщо не досягне прогресу у переговорах, - FT
ЄС розширить мита для США, якщо не досягне прогресу у переговорах, - FT

Європейський союз (ЄС) може запровадити мита на американські літаки Boeing, якщо торгівельні переговори зі Сполученими Штатами Америки (США) не матимуть результатів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Financial Times (FT). Про це повідомляють Контракти.UA.

Як пише FT, Європейська комісія, яка керує торгівельною політикою ЄС, може включити цивільні літаки Boeing до списку, який налічує близько 100 млрд євро щорічного американського імпорту, на який будуть накладені мита.

Водночас заходи набудуть чинності лише, якщо ЄС не вдасться досягти прогресу в питанні зниження американських тарифів. Зокрема вони повинні також бути ухваленими переважною більшістю країн-членів союзу.

Також зазначається, що наступна хвиля тарифів, окрім літаків, може також включати й хімічну продукцію. Загалом увесь список, який ще може змінитись, як очікується, оприлюднять вже у четвер.

"Зараз нам потрібно, щоб США продемонстрували свою готовність досягти прогресу в пошуку справедливого і збалансованого рішення... Але якщо наші переговори з США не дадуть необхідних результатів, ми будемо готові до альтернативи з метою відновлення рівних умов гри", - заявив комісар ЄС з питань торгівлі Марош Шефчович.

Статьи по теме
ЄС може прив’язати під жорсткіші податкові умови кредит в 90 млрд євро для України, - Bloomberg
ЄС може прив’язати під жорсткіші податкові умови кредит в 90 млрд євро для України, - Bloomberg

Євросоюз розглядає можливість запровадження жорсткіших умов для кредиту Україні на 90 мільярдів євро. Зробити частину виплат залежною від впровадження непопулярних податкових змін для бізнесу.
29.04 — 236

ЄС може знадобитися новий кредит для України вже наступного року, - WSJ
ЄС може знадобитися новий кредит для України вже наступного року, - WSJ

Європейський Союз може зіткнутися з необхідністю схвалення нового кредиту для України вже у 2027 році. Попри нещодавно підписану угоду на 105 мільярдів доларів, дефіцит фінансування Києва продовжує зростати.
25.04 — 307

Більше жодних винятків для нафти РФ та Ірану, заявили у Мінфіні США
Більше жодних винятків для нафти РФ та Ірану, заявили у Мінфіні США

США остаточно перекривають "кисень" російському та іранському нафтовому експорту. Вашингтон більше не йтиме на поступки агресорам заради стабілізації світових цін.
25.04 — 407