Рух транспорту на Хрещатику в Києві обмежать майже на тиждень через ремонт дорожнього покриття. Водіїв просять заздалегідь планувати маршрути.
Про це пише РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал Київської міської державної адміністрації. Про це повідомляють Контракти.UA.
"Із 21 до 26 квітня на Хрещатику тимчасово обмежуватимуть рух транспорту у напрямку від Європейської площі до бульв. Тараса Шевченка", - пояснили в КМДА.
За даними адміністрації, фахівці "Київавтодору" проводитимуть поточний ремонт дорожнього покриття.
Обмеження діятимуть:
"Просимо враховувати обмеження під час планування маршруту", - додали в КМДА.
Нагадаємо, що раніше цього місяця у центрі Києва частково перекрили підземні переходи на три дні. Детальніше про причини, можна дізнатись в матеріалі РБК-Україна.
До того ж не так давно в Києві вже обмежували рух транспорту Хрещатиком.
Зауважимо також, що Кабінет міністрів вніс зміни до Правил дорожнього руху. Тепер водіям деяких транспортних засобів дозволено рухатися смугами, призначеними для громадського транспорту.