Контракти.ua

516  —  11.10.24
Зеленський назвав бажані терміни завершення війни
Зеленський назвав бажані терміни завершення війни

Україна хотіла б завершити війну не пізніше, ніж у 2025 році. І так, щоб збройна агресія Росії більше не повторилась.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву українського президента Володимира Зеленського. Про це повідомляють Контракти.UA.

На прес-конференції перед зустріччю з канцлером Німеччини Олафом Шольцом президент заявив, що представить тому план перемоги, який може примусити Росію завершити війну.

"Хотілося б не пізніше, ніж у наступному, 2025 році, й гарантувати не повторення агресії. Цей план є мостом до проведення результативного саміту миру, який дійсно поставить крапку в війні", - наголосив президент.

Зеленський наголосив, що цей план не став заміною мирної ініціативи України, а посилив позиції України заради наближення до миру.

"Ми можемо зробити це у взаємодії. Всі наші партнери розраховуємо і на підтримку Німеччини", - підсумував він.

Статьи по теме
Масштабний блекаут в Україні та сусідніх країнах: Зеленський назвав причину
Масштабний блекаут в Україні та сусідніх країнах: Зеленський назвав причину

Через негоду сталось обмерзання ліній. З ладу вийшли дві магістралі між Україною, Румунією та Молдовою. Спрацювала автоматика.
вчера, 10:36 — 295

Зеленський пояснив, навіщо потрібна його особиста зустріч з Путіним
Зеленський пояснив, навіщо потрібна його особиста зустріч з Путіним

Територіальні питання, щодо яких Україна і Росія мають цілком різні погляди, не можуть бути вирішені лише технічними групами переговорників.
вчера, 08:37 — 310

Зеленський публічно запросив Путіна в Київ: нехай приїжджає, якщо наважиться
Зеленський публічно запросив Путіна в Київ: нехай приїжджає, якщо наважиться

Президент України Володимир Зеленський категорично відкинув можливість зустрічі з російським диктатором Володимиром Путіним у Москві. При цьому він публічно запросив главу Кремля до Києва.
30.01 — 326