Контракти.ua

539  —  05.10
Фінансова підтримка республіканців Маском була масштабнішою і почалася раніше, - WSJ
Фінансова підтримка республіканців Маском була масштабнішою і почалася раніше, - WSJ

Фінансова підтримка республіканських партій з боку Ілона Маска, засновника Tesla, виявилася значно масштабнішою і почалася раніше, ніж передбачалося раніше.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на The Wall Street Journal. Про це повідомляють Контракти.UA.

Як повідомили обізнані джерела, мільярдер таємно передав десятки мільйонів доларів групам, пов'язаним із колишнім радником Дональда Трампа Стівеном Міллером і прихильниками губернатора Флориди Рона ДеСантіса, який претендує на посаду президента США.

Ці внески, раніше не розкриті, підкреслюють ключову роль Маска у фінансуванні республіканських ініціатив задовго до створення ним суперкомітету політичних дій для підтримки Трампа.

Маск також став одним із найбільших донорів консервативних організацій. Укупі з його впливом у соцмережах це робить його однією з найвпливовіших фігур в американській політиці.

Восени 2022 року понад 50 мільйонів доларів, виділених Маском, було спрямовано на рекламні кампанії групи "Громадяни за розсудливість", які критикували демократів щодо питань трансгендерного медичного обслуговування та імміграції.

Передісторія

Ілон Маск активно підтримує Дональда Трампа в його президентській кампанії, за повідомленнями ЗМІ, щомісяця виділяючи близько 45 млн доларів на користь комітету America PAC, який підтримує республіканського кандидата.

Цікаво, що Маск почав активно фінансувати Трампа після замаху на нього. На одному з мітингів у Пенсільванії 20-річний Томас Метью Крукс спробував вистрілити у кандидата.

Статьи по теме
Трамп планує посилити санкції проти Ірану для вирішення кризи на Близькому Сході, - WSJ
Трамп планує посилити санкції проти Ірану для вирішення кризи на Близькому Сході, - WSJ

Обраний президент Дональд Трамп готує стратегію посилення тиску на Іран, яка включає різке посилення санкцій і обмеження на продаж нафти.
10.11 — 272

РФ та КНДР мали секретний пункт у договорі щодо військової співпраці, - WSJ
РФ та КНДР мали секретний пункт у договорі щодо військової співпраці, - WSJ

Російська Федерація та КНДР мали секретний пункт у спільному договорі. Він стосувався відправлення Північною Кореєю тисячі солдатів в Україну.
24.10 — 1096

Китай створив
Китай створив "армію шпигунів" з 600 тисяч людей, - WSJ

Китай сформував армію шпигунів, що складається з 600 тисяч осіб. Країни Заходу не мають ресурсів, щоб протистояти такій мережі.
17.10 — 477