Контракти.ua

164  —  10.07
Як правильно використовувати рукав для запікання: важливі секрети
Як правильно використовувати рукав для запікання: важливі секрети

Кулінари й дієтологи одноголосно стверджують, що саме запікання є найкориснішим термічним обробленням їжі. Дуже часто для цього використовують спеціальний рукав, в якому продукти не підгорають. Однак для правильного запікання в рукаві треба знати кілька важливих секретів.

Основним плюсом запікання їжі в рукаві є те, що м'ясо, овочі, риба готуються у власному соку і не потребують додавання олії. Це робить страви не лише надзвичайно смачними та м'якими, але й кориснішими для здоров'я. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Технологія запікання в рукаві надзвичайно проста: підготували продукти, поклали їх до спеціального пакету, затиснули з двох боків, виклали до форми для запікання, розігріли в духовку і поставили, зачекали – і страва готова.

Якщо говорити про переваги рукава для запікання, то обов'язково варто зазначити такі:

  • продукти готуються ніби на парі, яка виникає під час випаровування їхнього власного соку, після чого вона залишається всередині, і як результат, їжа тушкується, а тому зберігає все свої корисні властивості, залишається соковитою, має насичений смак;
  • рукав герметичний, у ньому, власне, створюється своє закрита мікросфера, а тому продукти готуються значно швидше, ніж коли просто запікаються в духовці;
  • зрештою, під час запікання в рукаві їжа не пригорає, а посуд після цього не потрібно мити.

Однак якими б не були плюси, рукав для запікання все ж має і свої мінуси. Зокрема, якщо запікати в ньому, то золотавої скоринки на свинині чи курці точно не буде. Хоча ви можете за 10 хвилин до готовності розрізати рукав і збільшити температуру приготування.

Важливо пам'ятати, яку температуру духовки витримує рукав для запікання. Він виготовляється з поліетиленфталату, який, звісно, підходить для використання за високої температури, не вступає в реакцію з продуктами, однак фахівці наголошують, що в ньому не можна готувати за температури від 200 градусів і вище.

Також слідкуйте, щоб рукав не торкався стінок духовки під час приготування. Не можна вмикати духовку в режимі гриля. А щоб рукав не лопнув від час приготування, після завантаження всередину продуктів зробіть кілька проколів, так надлишок пари буде виходити.