Контракти.ua

481  —  01.06.24
Зеленський сказав, чи збільшилася мобілізація після нового закону
Зеленський сказав, чи збільшилася мобілізація після нового закону

У час війни цей процес є обов'язковим.

Мобілізація в Україні збільшилась. Це сталося після ухваленого відповідного закону. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський під час пресконференції учасників третього саміту Україна – Північна Європа.

"Сьогодні реєстрація чоловіків мобілізаційного віку повинна бути обов'язковою. Це цифровізація цього процесу, щоб не було дуже багато різних реєстрів. Ніхто не готувався до такої війни. Технологічно сьогодні є можливість зареєструватись кожній людини. Це не означає, що людина обов'язково йде на фронт", – додав він.

Він підкреслив: українці мобілізаційного віку зобов'язані виконати вимогу з оновлення даних. За відкритими даними, вже зареєструвалося більше ніж 1 мільйон людей.

"Мобілізація як йшла, так і йде. Щоправда, скажу, після цього закону вона, якщо чесно, збільшилась", – відзначив Зеленський.

Нагадаємо, урядова постанова щодо запуску електронного бронювання через "Дію" буде готова найближчим часом, а робота над функціоналом займе три-чотири тижні.

Статьи по теме
Зеленський сказав, хто продовжить переговори зі США від України
Зеленський сказав, хто продовжить переговори зі США від України

Україна буде максимально конструктивно працювати з усіма партнерами заради достойного миру.
05.12 — 314

Зеленський сказав, чим закінчиться приїзд Путіна до Покровська
Зеленський сказав, чим закінчиться приїзд Путіна до Покровська

За словами Зеленського, якщо Путін приїде до Покровська, то всі аплодуватимуть.
31.10 — 495

З ракетами
З ракетами "Фламінго" була проблема: Зеленський сказав, чи буде виконано держзамовлення

Президент України Володимир Зеленський заявив, що з випуском українських ракет "Фламінго" була проблема. Однак держзамовлення все ж буде виконано.
27.10 — 326