Контракти.ua

168  —  13.04
Ситуація на сході загострилася, росіяни активізували штурми з технікою, — Сирський
Ситуація на сході загострилася, росіяни активізували штурми з технікою, — Сирський

Російська армія активно атакує позиції Сил оборони на Лиманському та Бахмутському напрямках за допомогою штурмових груп при підтримці бронетехніки. На Покровському напрямку намагається прорвати оборону використовуючи десятки танків та БМП.

Про це заявив Головнокомандучав ЗСУ Олександр Сирський.

"Незважаючи на значні втрати, противник нарощує зусилля шляхом застосування нових підрозділів на бронетехніці, завдяки чому періодично добивається тактичного успіху", — повідомив головком.

За словами головкома, після проведення консультацій щодо ситуації на ділянці фронту, прийнято дії для посилення найбільш проблемних ділянок оборони засобами РЕБ та ППО.

"Також, поповнені запаси дронів всіх типів, протитанкових ракет, переміщені додаткові резерви сил та засобівЙ", — зазначив Сирський.

Військові розглянули питання щодо технічної переваги над противником у високотехнологічних видах зброї, яке надасть можливість ЗСУ перемогти більшого за чисельністю ворога і створити умови для перехоплення стратегічної ініціативи.

"Другою серйозною проблемою є підвищення якості підготовки військовослужбовців, насамперед піхотних підрозділів, для того, щоб вони могли максимально використовувати усі можливості бойової техніки та західного озброєння. В першу чергу вирішення цього завдання покладається на командування Сухопутних військ, яке у повному складі повернулося з району бойових дій", — зазначив він.

Сирський наголосив, що після проведення консультацій та усвідомлення масштабів загрози з боку ворога, готовий до проведення адекватних та ефективних дій.

Статьи по теме
У Міноборони назвали головні пріоритети у зброї для ЗСУ
У Міноборони назвали головні пріоритети у зброї для ЗСУ

Головним пріоритетом у зброї залишаються засоби ППО та ракети для них. Також українська армія потребує артилерійських снарядів та засобів РЕБ.
вчера, 12:53 — 211

Том Купер. Війна в Україні, 24 травня. Росіяни продовжують «вкривати трупами поля»
Том Купер. Війна в Україні, 24 травня. Росіяни продовжують «вкривати трупами поля»

Великий звіт Тома Купера містить багато інформації по всіх напрямках, але починається з міркувань про чистки в ґєнштабі росії: на думку аналітика, розкол між «пуддінгом» та його генералами посилюється. Тим часом українці рознесли на друзки черговий російський ЗРК (радар і 4 пускові установки) й Купер всіляко збиткується над західними політиками, що не дозволяють ЗСУ бити по цілях на території росії. У своїх маніакальних штурмах росіяни продовжують «вкривати трупами поля» на північ від Харкова: на цьому напрямку російський батальйон «живе» приблизно 6 днів. Усі штурми окупантів відбито на Донбасі, але на півдні, після 4 місяців атак, росіяни таки захопили Роботино – про всі інші «успіхи» на цьому напрямку вони брешуть.
27.05 — 248

ЗСУ готові знищити установки, якими РФ б'є по Харкову: військовий пояснив, що стоїть на заваді
ЗСУ готові знищити установки, якими РФ б'є по Харкову: військовий пояснив, що стоїть на заваді

Українські дипломати активно працюють над вирішенням цього питанням.
27.05 — 190