Контракти.ua

590  —  22.03.24
Сирський заявив про переформатування деяких угруповань
Сирський заявив про переформатування деяких угруповань

У Збройних Силах України будуть переформатовані деякі угруповання військ та сил.

Про це повідомив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

Він зазначив, що зараз триває оптимізація військових організаційних структур, які знаходяться на передовій.

За словами головнокомандувача, протягом десяти років війни тимчасові органи військового управління та райони відповідальності угруповань військ формувалися та змінювалися відповідно до оперативних обставин та викликів. З огляду на цей досвід бойових дій, здійснюються заходи для спрощення та підвищення якості й оперативності управління.

"Деякі угруповання військ (сил) будуть переформатовані. Насамперед йдеться про управлінський кадровий потенціал, його грамотний та раціональний перерозподіл", – повідомив Сирський.

Одним зі своїх пріоритетів він назвав налагодження процесу ротацій особового складу бойових бригад. Він зауважив, що деякі військові частини воюють на полі бою з перших днів повномасштабного вторгнення.

Сирський додав, що важливо приділяти більше уваги питанням відпочинку українських воїнів, доукомплектування озброєнням і військовою технікою, а також відновлення боєздатності бригад загалом. За його словами, цей процес вже розпочався і надалі тільки нарощуватиметься.

Статьи по теме
Не лише війна та еміграція: Україна потерпає від наслідків глобального старіння населення
Не лише війна та еміграція: Україна потерпає від наслідків глобального старіння населення

Кількість померлих у світі невдовзі може почати перевищувати кількість народжуваних.
вчера, 16:51 — 1455

Україна зможе застосовувати власні ракети ППО: у Fire Point назвали терміни
Україна зможе застосовувати власні ракети ППО: у Fire Point назвали терміни

Якщо ви не маєте власної зброї, яку ви самі виробляєте, то ви не маєте суверенітету, вважає керівник Fire Point Денис Штілерман. Він розповів, коли Україна зможе використовувати власні ракети ППО.
17.03 — 341

Скандал із нафтопроводом
Скандал із нафтопроводом "Дружба": в Угорщині зробили різку заяву, Україна відповіла

В Угорщині тривають нападки на Україну через нафтопровід «Дружба», який обстріляла Росія.
17.03 — 211