Контракти.ua

546  —  19.12.23
Україна нарощує виробництво дронів-камікадзе, щоб компенсувати дефіцит снарядів
Україна нарощує виробництво дронів-камікадзе, щоб компенсувати дефіцит снарядів

Дефіцит артилерійських боєприпасів в Україні триватиме. І щоб компенсувати брак снарядів, Україна нарощує виробництво дронів-камікадзе.

Про це заявив заступник міністра оборони України Іван Гаврилюк, повідомляє РБК-Україна з посиланням на BBC.

"Щодо боєприпасів до артилерії, то це питання буде виникати і далі. Тому в Україні ухвалили рішення вирішувати ці питання шляхом створення потужного виробництва БПЛА", - сказав Гаврилюк в інтерв'ю.

Крім того, нарощується власне виробництво боєприпасів "практично всіх номенклатур колишнього СРСР", - каже заступник міністра оборони.

Проте більшість західних систем, які Україна отримала від партнерів, використовують інший калібр - найпоширенішим є 155 мм. Тож разом із західними компаніями Україна планує виробляти такі снаряди на своїй території.

"Ми не можемо говорити про виробництво великої кількості 155-мм снарядів", - зазначає генерал Гаврилюк. Але наступного року він очікує, що українська оборонна промисловість виробить "їх достатньо, щоб покрити різницю між тим, що потрібно, і кількістю снарядів, які можуть дати партнери".

Статьи по теме
Дрони знищили
Дрони знищили "Іскандер" та два Ту-142 у Таганрозі

На військовому аеродромі у Таганрозі цієї ночі було гаряче.
вчера, 18:36 — 356

В Офісі президента заперечили, що Зеленський нібито казав депутатам про необхідність готуватися до ще 2-3 років війни
В Офісі президента заперечили, що Зеленський нібито казав депутатам про необхідність готуватися до ще 2-3 років війни

В Офісі президента заперечили, що президент Володимир Зеленський на зустрічі з депутатськими фракціями казав, що треба готуватися до війни тривалістю в ще два-три роки. Радник президента Дмитро Литвин під час спілкування з журналістами в чаті ОП сказав, що “це той самий вкид, який вже був”.
27.05 — 322

Термобаричні ракети та рої FPV: Україна модернізувала морські дрони для ударів по узбережжю
Термобаричні ракети та рої FPV: Україна модернізувала морські дрони для ударів по узбережжю

Морські безпілотники Сил оборони України отримали масштабну модернізацію і тепер здатні діяти як плавучі пускові платформи, атакуючи позиції ворога роями FPV-дронів і термобаричними ракетами.
27.05 — 284

Еще материалы раздела «Україна»
"Знайдемо спосіб": Гегсет заінтригував заявою про Україну  вчера, 18:51
Дрони знищили "Іскандер" та два Ту-142 у Таганрозі  вчера, 18:36
Годжес заявив про перелам у війні в Україні: на чиєму боці перевага  28.05
Україна готується ще до 2-3 років війни: Зеленський дав доручення — The Economist  27.05
Наступні шість місяців можуть стати переламними у війні: Білецький пояснив, що потрібно Україні  27.05
В Офісі президента заперечили, що Зеленський нібито казав депутатам про необхідність готуватися до ще 2-3 років війни  27.05
Термобаричні ракети та рої FPV: Україна модернізувала морські дрони для ударів по узбережжю  27.05
Зеленський підколов Лукашенка після його слів про "зустріч президентів"  27.05
Росія погрожує "систематичними" ударами по Києву: що за цим стоїть насправді  26.05
Отримати бронювання стане складніше: уряд хоче прибрати "лазівки" та оновити правила  26.05