Контракти.ua

460  —  15.12.23
В Повітряних силах розповіли, скільки високоточних ракет залишилось у Росії
В Повітряних силах розповіли, скільки високоточних ракет залишилось у Росії

Згідно з офіційними даними, які подає Головне управління розвідки, у Росії залишилось близько 900 високоточних далекобійних ракет. Кілька сотень кожного типу.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на речника Повітряних сил Юрія Ігната в ефірі телемарафону.

Як розповів Ігнат, наразі важко сказати, скільки ворог готовий витрачати далекобійних ракет під час обстрілів. Наприклад, "Кинджали" терористи застосовують не часто.

"Ми бачили пік у травні-червні, коли вони атакували - "Кинджали", балістика і крилаті ракети тоді одночасно летіли. Носіїв для "Кинджалів" у них достатньо, а от самих ракет не так багато",- зауважив речник Повітряних сил.

За словами Ігната, відповідно до офіційних даних від Головного управління розвідки, у росіян є близько 900 високоточних далекобійних ракет - кілька сотень кожного типу. Зокрема ворог продовжує їх виготовляти, втім, не так багато, як торік.

"Тому застосування зараз балістичних ракет "Іскандер-М" чи С-400, а також "Кинджалів" не є чимось новим для України. Усе це вже "пережували" неодноразово. Тому маємо сьогодні такий результат, добре все збивається", - підсумував Ігнат.

Статьи по теме
Іноземним бійцям нададуть ширші можливості у ЗСУ
Іноземним бійцям нададуть ширші можливості у ЗСУ

Іноземні добровольці, які планують долучитися до Збройних сил України, отримають значно ширші можливості. Зокрема їм дозволять під час підписання контракту самостійно обрати бригаду, напрямок служби тощо.
17.11 — 252

Нові контракти для ЗСУ: Шмигаль розповів подробиці
Нові контракти для ЗСУ: Шмигаль розповів подробиці

Передбачено чіткі терміни служби, річну відстрочку від мобілізації, підвищені виплати та розширений соціальний пакет.
04.11 — 276

Або виводити, або топити: ЗСУ майже поставили крапку у питанні Чорноморського флоту РФ
Або виводити, або топити: ЗСУ майже поставили крапку у питанні Чорноморського флоту РФ

Чорноморському флоту країни-агресорки вже майже нічим відбиватися від атак українських дронів.
24.09 — 287