Контракти.ua

307  —  28.11.23
Лікування отиту сучасними засобами
Лікування отиту сучасними засобами

Запалення вуха викликає надзвичайний дискомфорт. Подолати біль та інші прояви допоможуть досягнення сучасної фармацевтики. На liki.ua завжди можна знайти вушні краплі для боротьби з запаленням.

Звісно, покупці одного з препаратів повинен передувати візит до отоларинголога. Тільки спеціаліст точно встановить правильний діагноз та підбере ліки. Самолікування чи відсутність лікування може призвести до серйозних ускладнень аж до втрати слуху.

Особливості засобів для лікування отиту

Зазвичай препарати для подолання запалення вуха випускаються у формі крапель. Адже саме такий варіант сприяє зручному введенню ліків у вушний канал. Існує досить багато варіантів препаратів проти отиту, серед яких:

  • антибіотики місцевої дії;

  • антимікробні засоби (антисептики);

  • глюкокортикоїди (позбавляють від запалення).

Тільки отоларинголог може рекомендувати засіб конкретному пацієнту. Важливо не тільки правильно вибрати краплі, але й визначити дозування, тривалість застосування та інші особливості. Також необхідно пам’ятати, що навіть якщо покращення вже відчутне, не можна переривати курс лікування.

Види отиту та методи його лікування

Розрізняють три типи запалення: зовнішнє, середнє та внутрішнє. Перше виникає при потраплянні води або травмах, середнє – в холодну погоду, а внутрішнє внаслідок потрапляння бактерій та інфекцій. Останній вид отиту найнебезпечніший, адже саме він може стати причиною втрати слуху.

Спеціалісти не рекомендують користуватися засобами народної медицини, адже такі способи становлять небезпеку для здоров’я. Краще використовувати сучасну фармацевтику, яка враховує всі особливості захворювання.

Краплі застосовують 2-4 рази на день (в залежності від інструкції та рекомендацій лікаря). Дія відчутна вже через 15-20 хвилин, а біль та інші неприємні відчуття зникають протягом кількох днів. В більшості випадків, краплі складаються з кількох компонентів, які діють комплексно. Тобто одночасно знімається запалення та відбувається знеболення. На LIKI можна знайти десятки видів вушних крапель, що допоможуть при тій чи іншій проблемі.