Контракти.ua

1090  —  25.11.23
У Росії проблеми з "Калібрами", — розвідка
У Росії проблеми з

Через логістичні проблеми чорноморського флоту РФ у Новоросійську Росія втратила змогу бити по Україні крилатими ракетами типу "Калібр".

Про це йдеться у звіті британської розвідки.

"Здатність Чорноморського флоту Росії використовувати свою базу в Новоросійську для перезавантаження суден крилатими ракетами, ймовірно, стане суттєвим фактором оперативної ефективності флоту", – повідомляють у розвідці.

Традиційно Чорноморський флоти провів перезарядку крилатих ракет у Севастополі в Криму, але оскільки там він дедалі частіше опиняється під загрозою українських ударів, Росія, швидше за все, розглядатиме Новоросійськ як найкраще альтернативне місце для перебазування.

"Однак переміщення та перезавантаження ракет вимагатиме нових процесів доставки, зберігання, обробки та завантаження", – зазначили у розвідці.

Відомо, що 13 листопада українські військові заявили, що РФ призупинила удари морськими крилатими ракетами через логістичні проблеми в Новоросійську.

"Росія намагатиметься прискорити подолання цих проблем, щоб морські крилаті ракети могли бути включені до зимової кампанії з завдання ударів по Україні", – додає розвідка.

Статьи по теме
Не лише війна та еміграція: Україна потерпає від наслідків глобального старіння населення
Не лише війна та еміграція: Україна потерпає від наслідків глобального старіння населення

Кількість померлих у світі невдовзі може почати перевищувати кількість народжуваних.
18.03 — 1461

Україна зможе застосовувати власні ракети ППО: у Fire Point назвали терміни
Україна зможе застосовувати власні ракети ППО: у Fire Point назвали терміни

Якщо ви не маєте власної зброї, яку ви самі виробляєте, то ви не маєте суверенітету, вважає керівник Fire Point Денис Штілерман. Він розповів, коли Україна зможе використовувати власні ракети ППО.
17.03 — 341

Скандал із нафтопроводом
Скандал із нафтопроводом "Дружба": в Угорщині зробили різку заяву, Україна відповіла

В Угорщині тривають нападки на Україну через нафтопровід «Дружба», який обстріляла Росія.
17.03 — 211