Контракти.ua

310  —  18.09
В Раді розкритикували Гетманцева за ставлення до платників податків
В Раді розкритикували Гетманцева за ставлення до платників податків

Керівник комітет Верховної ради з питань податкової і митної політики Данило Гетманцев всупереч закону в ручному режимі управляє і контролює роботу податкових органів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на народного депутата, члена комітету Ніну Южаніну.

"Так, щоби голова комітету контролював кожний крок податкової, знав всю інформацію, достеменно говорив, кого перевіряти, кого не перевіряти, як перевіряти, що робити, який має мати вплив, у тому числі і використовуючи політичні всі ці розборки, податкова - апріорі, мені здається, кримінальна відповідальність, і колись вона його наздожене", - заявила вона.

Нардеп також розкритикувала Гетманцева за зневажливе ставлення до платників податків.

"Людина, яка замішана в багатьох-багатьох процесах, апріорі не може бути головою комітету. Бо він сповідує свої інтереси і відчуває смак цього. А цього не повинно бути взагалі. Має працювати просто професійна людина, яка досконало знає ці всі процеси, для того, щоб їх покращувати", - наголосила Южаніна.

Крім того, Южаніна сумнівається в ефективності й прозорості втручання комітету в регулювання грального бізнесу, в тому числі через можливий конфлікт інтересів його голови.

"Мені здається, що він тільки вдає вигляд, що він намагається врегулювати якусь рівність і конкурентність у цьому середовищі. Я не знаю, як зараз у нього складається з лотерейним бізнесом, який у свій час заміняв абсолютно всі види ігорного бізнесу", - підсумувала вона.

Статьи по теме
БЕБ просить в уряду грошей, оскільки майже витратило річний бюджет
БЕБ просить в уряду грошей, оскільки майже витратило річний бюджет

БЕБ запросило в Кабміну додаткове фінансування на 2023 рік у сумі 948,1 млн грн, оскільки в відомстві вже починаються проблеми із виплатою зарплат, а бюджету, який був виділений на 2023 рік, вистачить ще максимум до жовтня.
16.08 — 240

Податкова перевірить 1275 бізнесів до кінця року
Податкова перевірить 1275 бізнесів до кінця року

Податкова служба запланувала перевірити 1019 компаній та 256 фізичних осіб до кінця року.
14.08 — 194

Тіньова зайнятість в Україні сягає 9%
Тіньова зайнятість в Україні сягає 9%

Оскільки не всі роботодавці декларують свої трудові відносини, держбюджет України втрачає близько 100 мільярдів гривень щороку, а рівень тіньової зайнятості сягає 9% від кількості зайнятого населення.
12.08 — 240