Контракти.ua

526  —  14.09.23
Дефіцит на валютному ринку України скоротився вдвічі
Дефіцит на валютному ринку України скоротився вдвічі

На міжбанківському валютному ринку минулого тижня зросла пропозиція на фоні падіння попиту. Як наслідок, дефіцит скоротився вдвічі.

Про це написав член Ради Національного банку України (НБУ) Богдан Данилишин у Facebook.

"Збільшення пропозиції іноземної валюти на тлі скорочення попиту на неї з боку клієнтів банків минулого тижня обумовило зменшення чистого продажу іноземної валюти Національним банком з метою збалансування ринку до 302 млн доларів (порівняно із 638 млн доларів тижнем раніше)", - написав він.

При цьому, міжнародні резерви України, які за попередніми даними станом на 1 вересня 2023 року становили 40,4 млрд доларів, залишаються достатніми для фінансування 5,4 місяця майбутнього імпорту, додав він.

За його словами, продовжив розширюватися дефіцит торгівлі товарами. За даними Державної митної служби за 8 місяців з початку року він склав 16,6 млрд доларів, що вдвічі вище ніж за аналогічний період минулого року.

Статьи по теме
Bitcoin впав у ціні нижче 80 тисяч доларів: слідом пішли інші криптовалюти
Bitcoin впав у ціні нижче 80 тисяч доларів: слідом пішли інші криптовалюти

У суботу 31 січня криптовалюта Bitcoin різко впала, опустившись нижче за 80 тисяч доларів і досягнувши найнижчих показників із квітня 2025 року.
вчера, 15:27 — 403

В Росії заявили про втрату
В Росії заявили про втрату "трильйонів доларів" через ціну на нафту

Тим часом ціна російського сорту Urals падала до $33–34 у портах Балтійського та Чорного морів.
01.01 — 264

Китай у листопаді купив російського золота на майже мільярд доларів
Китай у листопаді купив російського золота на майже мільярд доларів

Китай у листопаді купив рекордну кількість золота у Росії. Російський режим продав Пекіну дорогоцінного металу на 961 млн доларів (818,6 млн євро), що стало рекордним обсягом продажу за останні роки.
22.12.25 — 244