Контракти.ua

1314  —  22.06.23
Віднині російські книги в Україні поза законом
Віднині російські книги в Україні поза законом

Президент України Володимир Зеленський підписав ухвалений парламентом рік тому закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення обмежень на ввезення та розповсюдження видавничої продукції, що стосується держави-агресора, Республіки Білорусь, тимчасово окупованої території України».

«Вважаю закон правильним», - заявив президент, який напередодні повідомив, що не підписував закон через прохання двох міністерств – юстиції та закордонних справ – ветувати його через невідповідності нормам Конституції України та нормам та стандартам ЄС у сфері прав людини.

Зеленський зазначив, що текст закону надісланий інституціям Європейського Союзу для додаткової оцінки того, чи можуть окремі норми закону вплинути на виконання зобов’язань у частині захисту прав меншин, зокрема мовних, у контексті рекомендації Висновку Європейської комісії щодо заявки України на членство в ЄС.

Статьи по теме
Генерал США заінтригував заявою про Кримський міст: Україна «знищить у потрібний момент»
Генерал США заінтригував заявою про Кримський міст: Україна «знищить у потрібний момент»

Годжес вважає, що деокупація Криму є «найважливішою частиною цієї війни» України з Росією.
вчера, 11:27 — 359

"П***ець буде": Федоров різко висловився про майбутнє росіян у Криму

Федоров припустив, що окупований Росією Крим поступово перетвориться на острів.
вчера, 08:44 — 322

Україна знайшла вразливе місце російської армії: ефект уже помітний на фронті – NYT
Україна знайшла вразливе місце російської армії: ефект уже помітний на фронті – NYT

Україна дедалі активніше б’є по російській логістиці в тилу, намагаючись зірвати постачання армії РФ і зменшити її здатність наступати.
17.06 — 352