Контракти.ua

845  —  21.06
РФ і Білорусь виключать із системи міжнародного автострахування "Зелена карта"
РФ і Білорусь виключать із системи міжнародного автострахування

Брюссельська рада офісів вирішила призупинити членства в Офісах "Зелених карт" (страхових полісів - ред.) для Російської Федерації та Білорусі.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Національне агентство автомобільного транспорту Молдови.

"До уваги транспортних операторів! Національне агентство автомобільного транспорту повідомляє, що з 30 червня 2023 року дію страхових полісів "Зелена картка" для Російської Федерації та Республіки Білорусь припинено", - йдеться в повідомленні.

Про це повідомила Брюссельська рада офісів, яка направила інформаційну записку до Національних офісів Міжнародної системи забезпечення грін-карт щодо призупинення членства в Офісах "Зелених карток" для Російської Федерації та Білорусі.

"У зв'язку з цим Національне агентство автомобільного транспорту рекомендує перевізникам ознайомитися з діючими в цих країнах правилами в галузі автомобільного транспорту, зокрема про правила страхування транспортних одиниць", - додали наостанок.

"Зелена карта"

Обов'язковий міжнародний страховий сертифікат, що має в усіх країнах уніфіковану форму. Його наявність є обов'язковою умовою для водіїв, які планують виїхати за кордон на власному автомобілі в країни-члени Міжнародної системи.

Нагадаємо, що більшість західних автовиробників залишили ринок РФ і це змушує росіян долати своє небажання користуватися китайськими брендами. Проте частина автолюбителів говорить про низьку якість цих автомобілів.