Контракти.ua

2246  —  30.05
Вступ до лав ЗСУ за стандартами НАТО: у Міноборони розповіли, яких змін очікувати
Вступ до лав ЗСУ за стандартами НАТО: у Міноборони розповіли, яких змін очікувати

В основі змін - стандарти кадрового менеджменту НАТО.

До Положення про проходження громадянами України військової служби у ЗСУ внесуть зміни. Зокрема, військовослужбовці призначатимуться на посади зі штатно-посадовими категоріями, які відповідають їх фактичним військовим званням. Пише ТСН. 

Про це інформує Міністерство оборони України.

Як зазначається, зміни будуть чітко розмежовані і регульовані норми проходження служби в мирний час і в особливий період.

"Будуть встановлені мінімальні і максимальні строки вислуги та перебування у військовому званні. Призначення на вищі посади відбуватиметься за рейтинговим принципом", - кажуть у Мінооборони.

Крім того, відбудеться проведення ротації військовослужбовців на відповідних посадах з метою набуття ними необхідного досвіду. Прикметно, що особи, кандидатури яких двічі відхиляли від просування по службі, будуть рекомендовані до звільнення.

"Після розробки, погодження та розгляду КМУ проєкту змін до «Положення про проходження громадянами України військової служби у ЗСУ», його буде подано Главі держави для уведення в дію Указом Президента України.73410:07", - резюмували в Міноборони.

Додамо, що під час мобілізації в Україні військовозобов'язані чоловіки віком від 18 до 60 років, які отримали повістки та пройшли медкомісію, мають здобути належні знання та підготовку, а також отримати спорядження перед тим, як їх буде доправлено у вйськову частину.