Контракти.ua

636  —  07.02
Експерт спрогнозував, наскільки масштабним буде новий наступ Росії
Експерт спрогнозував, наскільки масштабним буде новий наступ Росії

Одночасний наступ російської армії з кількох напрямків стане для неї катастрофою.

У Росії недостатньо ударних угруповань для початку нової широкомасштабної операції стратегічного або оперативно-стратегічного рівня.

Таку думку в ефірі Апостроф TV висловив військовий експерт Михайло Самусь.

За його словами, якщо росіяни розпочнуть наступ на Україну усіма силами, які зібрано на цей момент, це призведе до остаточного розгрому російської армії.

"Якщо вони в тому стані, в якому зараз перебувають, підуть на Україну одночасно з кількох напрямків - це буде катастрофа і повний розгром путінської армії", - наголосив Самусь.

За оцінками експерта, російська армія утримує певні угруповання в Білорусі, 10-12 тисяч військових на Харківському напрямку, основне угруповання на Донбасі та частину військ на півдні.

“На Донбасі вони продовжують наступальні дії. Саме дії, а не операцію, на операцію це не тягне. Такі дії відбуваються, тому що Путін поставив завдання окупувати Донбас. Йому треба хоч щось до 24 лютого. Але говорити про повномасштабний наступ я би не став, оскільки немає у росіян сил", - зауважив він.

Нагадаємо, росіяни дедалі активніше готуються до нового масштабного наступу на Україну до річниці повномасштабної війни. Де і коли окупанти можуть атакувати — читайте в матеріалі ТСН.ua.

Статьи по теме
Експерт спрогнозував, скільки часу займе повне витіснення росіян з Херсона
Експерт спрогнозував, скільки часу займе повне витіснення росіян з Херсона

Окупанти не збираються тримати правобережну Херсонщину до останнього військовослужбовця, тому процес звільнення правобережжя області може зайняти від одного до двох тижнів.
12.11.22 — 1087

"М’яч буде на боці України": експерт спрогнозував, коли Путін спробує запропонувати "поганий мир"

Російський диктатор Володимир Путін може піти на мирні переговори з Україною приблизно в листопаді 2022 року. Це може відбутися у разі здобуття українськими військами стратегічної переваги у Херсонській області.
13.08.22 — 1346

"Росіяни більше не можуть тягнути": військовий експерт спрогнозував події на найближчі дні

Російські військові можуть намагатися здійснити наступальну операцію на декількох напрямках. Це має відбутися найближчим часом.
09.08.22 — 740