Спеціалісти спочатку думали, що кістки належать платеозавру.
Про дослідження повідомив сайт Тюбінгенського університету.
Учені знайшли кістки динозавра під час розкопок у Троссінгені на південному заході Німеччини ще 1922 року та відправили до музею при Тюбінгенському університеті.
Тоді палеонтологи вирішили, що рештки належать платеозавру — травоїдному динозавру з довгою шиєю та чіпкими передніми лапами, який жив близько 204-214 млн років тому (тріасовий період).
Нещодавно співробітники університету провели повторне дослідження та з'ясували, що насправді в музеї весь цей час зберігався скелет невідомого виду, який назвали тюбінгозавром.
Тюбінгозавр жив приблизно від 203 до 211 мільйонів років тому в регіоні під назвою Швабський Альб і був схожий на зауроподів.
Гарний стан кісток і осадові породи свідчать про те, що знайдений динозавр мільйони років тому потонув у болоті. Кістки на лівій стороні тіла, швидше за все, ще кілька років перебували на поверхні, а тому не збереглися. Окремі частини скелета Tuebingosaurus maierfritzorum, які досі зберігалися окремо, тепер возз'єднані та виставлені у двох великих вітринах музею.
Раніше стала відомо, що під час археологічних розкопок у канадському Провінційному парку Дайносор дослідники виявили на схилі гори скам'янілість, яка є рідкісним повним скелетом динозавра.