Контракти.ua

854  —  03.08
Забули про Тайвань: РФ звинуватила Азербайджан у порушенні режиму тиші у Нагірному Карабаху
Забули про Тайвань: РФ звинуватила Азербайджан у порушенні режиму тиші у Нагірному Карабаху

Тим часом диктатор Путін провів телефонну розмову із прем'єром Вірменії Ніколом Пашиняном.

Російське міноборони звинуватило Азербайджан у порушенні режиму тиші в Нагірному Карабаху. Пише ТСН. 

Про це інформує пресслужба міноборони країни-агресорки.

"Минулої доби в зоні відповідальності російського миротворчого контингенту зафіксовано три порушення режиму припинення вогню з боку ЗС Азербайджану", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що внаслідок обстрілів зазнав поранень представник збройних формувань Нагірного Карабаху.

Сьогодні ж диктатор Путін провів телефонну розмову із прем'єром Вірменії Ніколом Пашиняном. У Кремлі заявили, що вони обговорили "практичні аспекти реалізації тристоронніх угод щодо Нагірного Карабаху".

Очільник міноборони країни-агресорки Сергій Шойгу, своєю чергою, поговорив із головою оборонного відомства Азербайджану Закіром Гасановим.

"Під час бесіди обговорювалися питання забезпечення регіональної безпеки та інші теми, що становлять взаємний інтерес", - йдеться у пресрелізі. Азербайджанська сторона зазначила, що розмова відбулася за ініціативи Шойгу.

Напередодні у Нагірному Карабаху було зафіксовано загострення ситуації. Представники невизнаного Нагірного Карабаху заявили, що азербайджанські підрозділи спробували перейти лінію зіткнення.

Водночас Міністерство оборони Азербайджану заявило, що інформація вірменських ЗМІ про те, що підрозділи азербайджанської армії нібито відкрили вогонь по вірменських збройних формуваннях на території Азербайджану, де тимчасово перебувають російські миротворці, є неправдивим.

Нагадаємо, попереднє загострення в регіоні сталося у березні. 25 березня у Вірменії заявили, що Азербайджан продовжує наступ на Нагірний Карабах у районі села Парух Аскеранського району.

Також бойові дії між Азербайджаном і Вірменією в Нагірному Карабасі поновилися 27 вересня 2021 року.

9 листопада 2021 року було ухвалено угоду між Азербайджаном, Вірменією і Росією про припинення війни. У Нагірному Карабаху було розгорнуто російський миротворчий контингент.

Статьи по теме
В Єревані сотні людей вимагають виходу з ОДКБ і розмахують прапорами України та США
В Єревані сотні людей вимагають виходу з ОДКБ і розмахують прапорами України та США

У Вірменії в столиці Єревані 18 вересня місцеві знову виходять на протести після чергового загострення на кордоні з Азербайджаном.
18.09 — 1105

Грузія може відкрити
Грузія може відкрити "другий фонт" проти Росії: названо умову

Влада Грузії може відкрити "другий фронт" проти Росії. Однак перед цим влада має намір організувати референдум з цього питання.
15.09 — 3635

Війська Азербайджану увійшли до Лачина, який майже 30 років був під контролем Вірменії
Війська Азербайджану увійшли до Лачина, який майже 30 років був під контролем Вірменії

Азербайджанські війська зайняли місто Лачин, через яке проходить єдина дорога між Вірменією та так званим Нагірним Карабахом.
27.08 — 2651