Контракти.ua

721  —  29.07
Путін імпортозамістив свій годинник: росіяни стурбовані
Путін імпортозамістив свій годинник: росіяни стурбовані

Пристрасть Путіна до розкішних речей та світових люксових брендів відома всім.

Нещодавно Путін в Ашгабаді засвітив піджак елітного бренда Brioni, який вважається однією з найпрестижніших торгових марок чоловічого одягу. Раніше він виступив у Лужниках в одязі люксового бренду Loro Piana. Пише ТСН. 

Але особлива пристрасть Путіна - дорогі годинники. Минулого року на зустріч із Байденом він одягнув улюблений годинник Blancpain Leman Aqua Lung Grande Date з лімітованої серії, таких існує всього 2005 екземплярів. І це не єдиний і не найдорожчий годинник у його колекції.

І ось нещодавно в телеграм-каналі "Героїня Татлера" почали обговорювати новий годинник президента Путіна. Як виявилося, диктатор вирішив підтримати вітчизняного виробника та продемонструвати торжество імпортозаміщення на власній руці. "Там, де раніше були Патекі та Бланпа, тепер — ІПФ. Назва розшифровується, як Імператорська петергофська фабрика",  пише канал. Насправді пафосна назва — це лише ребрендиндинг колишньої радянської годинникової фабрики "Ракета".

Такий очевидний тріумф російського годинникового виробництва не втішив дорогих росіян. "Не дай боже, президент змінить Loro Piana на який-небудь "Імператорський іванівський трикотаж", і тоді нам усім точно перекриють доступ до імпорту", — хвилюються автори каналу.

Статьи по теме
Российские генералы нервничают не меньше, чем российские олигархи. Долой самодержавие?
Российские генералы нервничают не меньше, чем российские олигархи. Долой самодержавие?

Виктор Небоженко: Первыми, кто почувствовал на себе тяжелую руку западных санкций, ревизии, конфискаций и ограничений были российские олигархи, которые любили жизнь на Западе не меньше, чем гордились и уважали Путина. Затем пришла очередь мощного, болезненного западного давления на ближайшее окружение Путина. Российский генералитет, развращенный другом Путина, министром обороны Шойгу, спокойно смотрел на страдание «старших товарищей» – их это сильно не задевало. «Беда» пришла с другой стороны.
12.09 — 577

Фейгін розповів, що суттєво змінилося у путінському бункері після
Фейгін розповів, що суттєво змінилося у путінському бункері після "бавовни" у Криму

Російський опозиціонер, правозахисник та адвокат Марк Фейгін переконаний, що після нових вибухів в анексованому Криму відбулися зміни у наративі Москві.
17.08 — 1692

Путін може відмовитися від Криму та перевернути думку суспільства – політолог
Путін може відмовитися від Криму та перевернути думку суспільства – політолог

Диктатор Путін може відмовитися від Криму для збереження своєї "репутації" та влади в Росії.
17.08 — 556