Контракти.ua

2012  —  19.07
Ексочільник розвідки Фінляндії заявив, що війна в Україні триватиме ще довго і пояснив чому
Ексочільник розвідки Фінляндії заявив, що війна в Україні триватиме ще довго і пояснив чому

Путіну вигідно затягувати бойові дії.

Широкомасштабна війна в Україні, яку розв'язала Росія, буде тривати довго. Пише ТСН. 

Про це заявив колишній керівник відділу розвідки Сил оборони Фінляндії Пекка Товері, пише Yle.

На його думку, на першому етапі, на початку війни, Росія атакувала на широкому фронті та намагалася захопити великі міста. Однак наступ провалився через важкі втрати і Росія була змушена відступити. На другому етапі, який тривав три місяці, Росія зосередила свої сили на меншій території та заявила, що її метою є просто встановлення контролю над Донбасом та окупованим південним берегом.

Так, за його словами наразі триває третя фаза війни, де Україна і Росія майже у рівних силах по техніці і ніхто не збирається програвати.

"Стосовно цих перспектив сторони досить рівні, жодна з них не має можливості для швидкого військового вирішення", - вважає  Товері та додає, що російська сторона має велику перевагу у артилерії.

Водночас Україна, яка отримала західну зброю, знищує склади з боєприпасами у тилу ворога і за словами фінського генерала, у період з липня по серпень ми побачимо, як це вплине на здатність росіян продовжувати наступ.

Щодо перспективи укладання мирної угоди, Товері не вірить у політичне вирішення війни за нинішнього російського керівництва.

Нагадаємо, 24 лютого Росія напала на Україну, завдавши серію ракетних та авіаударів по наших містах, зокрема і по Києву. Широкомасштабне вторгнення триває вже 145-й день (війна 8 років). Окупанти продовжують руйнувати українські села, селища і міста крилатими ракетами та авіабомбами, вбиваючи мирне населення та завдаючи нищівних руйнувань інфраструктурі.

Статьи по теме
Грузія може відкрити
Грузія може відкрити "другий фонт" проти Росії: названо умову

Влада Грузії може відкрити "другий фронт" проти Росії. Однак перед цим влада має намір організувати референдум з цього питання.
15.09 — 3623

Після перемоги ЗСУ стануть однією з найтехнологічніших армій з високоточним озброєнням в Європі – експерт
Після перемоги ЗСУ стануть однією з найтехнологічніших армій з високоточним озброєнням в Європі – експерт

Після перемоги української армії зникнуть різноманітні військові системи, які є наразі і які суттєво не впливають на перебіг війни.
26.08 — 2020

Узбекистан пригрозив в'язницею своїм громадянам за участь у війні проти України
Узбекистан пригрозив в'язницею своїм громадянам за участь у війні проти України

Посольство Узбекистану в Росії застерегло співвітчизників від участі у війні на території іноземних держав, у тому числі України. За подібну діяльність узбекам загрожує в'язниця.
11.08 — 734