Контракти.ua

873  —  09.07.22
Санкції та війна в Україні: радфед росії запровадив спецзаходи в економіці
Санкції та війна в Україні: радфед росії запровадив спецзаходи в економіці

Верхня палата російського парламенту рада федерації схвалила пакет із двох законів, що наділяє уряд правом запроваджувати спеціальні заходи в економіці з метою матеріально-технічного забезпечення російської армії, яка «виконує свої завдання за кордоном».

Як передає Укрінформ, про це повідомляє "Росбалт".

«Все це необхідно на тлі збільшення допомоги, військової присутності в Україні, санкційного впливу, військових поставок, у тому числі важкого озброєння для продовження цього непотрібного конфлікту», — заявив на засіданні радфеду російський віцепрем'єр Юрій Борисов.

Тепер російський уряд зможе ухвалювати рішення про тимчасове розконсервування мобілізаційних потужностей та об'єктів, а також розбронювати «матеріальні цінності держрезерву».

З метою скорочення термінів укладання контрактів з оборонного замовлення буде дозволено закупівлю продукції у єдиного постачальника, а також для формування запасу.

Вводиться норма, за якою юрособи не мають права відмовитися від укладання контрактів на матеріально-технічне забезпечення російських військ.

Уряд також отримає право переводити на понаднормову роботу, а також у нічний час, вихідні та свята працівників окремих організацій та підприємств, які працюють на забезпечення армії, а також окремих військ підрозділів.

24 лютого росія розпочала новий етап війни проти України – повномасштабне вторгнення. Загарбники обстрілюють та бомбять мирні міста та села України, катують та вбивають мирне населення. Демократичні країни ухвалили ряд санкцій проти країни-агресора, а також надають всіляку допомогу Україні.

Статьи по теме
Хто і навіщо “вбив” Навального — огляд
Хто і навіщо “вбив” Навального — огляд

16 лютого Олексій Навальний, якого Путін оголосив “екстремістом”, раптово помер у виправній колонії.
17.02 — 352

У Росії скорочується кількість прихильників війни
У Росії скорочується кількість прихильників війни

У Росії скорочується кількість прихильників продовження воєнних дій в Україні.
09.11.22 — 1191

Путін придумав, як побороти алкоголізм у Росії:
Путін придумав, як побороти алкоголізм у Росії: "Треба, щоб людям було чим займатися"

Президент країни-агресорки вкотре визнав проблему масового алкоголізму в регіонах.
22.10.22 — 2220