Контракти.ua

3409  —  04.07.22
В Україні буде сухо і спекотно, опади ймовірні лише в окремих областях
В Україні буде сухо і спекотно, опади ймовірні лише в окремих областях

У понеділок короткочасні дощі та грози очікуються лише на Вінниччині, Одещині й Миколаївщині, вночі 13-18°, вдень 28-33°, на Закарпатті до 36°.

Про це Укрінформу повідомили в Українському гідрометцентрі.

"Малохмарно, без опадів; лише вночі у Вінницькій, Одеській та Миколаївській областях мінлива хмарність, місцями короткочасний дощ, гроза. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с. Температура вночі 13-18°, вдень 28-33°, на Закарпатті до 36°", - йдеться у повідомленні.

У Києві та області 4 липня без опадів. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с. У столиці температура вночі 16-18°, вдень 30-32°; на Київщині вночі 13-18°, вдень 28-33°.

Згідно з прогнозом, в Україні 5 липня без опадів, лише вдень у західних областях місцями короткочасний дощ, гроза; 6 липня у західних, вдень і в північних та Вінницькій областях грозові дощі, в окремих районах град та шквали 15-20 м/с, на решті території без опадів.

Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с.

Температура вночі 17-22°, вдень 29-34°, 6 липня у західних областях 23-28°.

У Києві та області 5-6 липня утримається суха погода, лише вдень 6 липня короткочасні дощі, грози, в окремих районах град та шквали 15-20 м/с. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с. У столиці температура вночі 20-22°, вдень 32-34°; на Київщині вночі 17-22°, вдень 29-34°.

В Україні 7-8 липня пройдуть короткочасні дощі, місцями грози; у південно-східній частині країни без опадів, лише вдень 8 липня місцями невеликий короткочасний дощ, гроза.

Температура вночі в західних, північних, Вінницькій та Черкаській областях 12-18°, на решті території 15-21°; вдень 22-28°, в Кіровоградській, Полтавській, Миколаївській та Одеській областях 25-31°, у південно-східній частині країни 30-35°.

У Києві та області 7 липня очікуються вночі помірні, вдень невеликі короткочасні дощі, грози; 8 липня вночі без опадів, вдень невеликий короткочасний дощ, місцями гроза. У столиці температура вночі 15-17°, вдень 24-26°; на Київщині вночі 15-17°, вдень 24-26°.

Статьи по теме
Погода в Україні різко зміниться: прогноз на 7-8 лютого
Погода в Україні різко зміниться: прогноз на 7-8 лютого

Міцний мороз відступить у всіх регіонах, разом з потеплінням прийде значна кількість опадів.
вчера, 09:16 — 224

Що готує погода киянам на вихідні: прогноз на 7 лютого в Києві
Що готує погода киянам на вихідні: прогноз на 7 лютого в Києві

Київ накриє сніг та ожеледиця.
вчера, 07:36 — 252

Потепління буде недовго: якою буде погода в Києві та коли повернуться морози
Потепління буде недовго: якою буде погода в Києві та коли повернуться морози

Київ опинився у полоні потужного снігопаду, який паралізував ключові траси та мости. Поки комунальники борються зі стихією, синоптики попереджають про нову хвилю арктичного холоду.
06.02 — 248