Контракти.ua

851  —  29.06
Лімузин, білі колготки та вульгарна сукня: яким було нью-йоркське весілля Марії Захарової
Лімузин, білі колготки та вульгарна сукня: яким було нью-йоркське весілля Марії Захарової

Якось до Мережі злили найганебніші світлини в житті російської політикині, зроблені в день її весілля.

Марія Захарова – офіційна представниця МЗС Росії, тобто особистість публічна та важлива. Проте славу вона завоювала собі не найкращу, адже багато хто неодноразово викривав її у відвертій брехні, нахабстві та образах. Гострі заяви дипломатка часто писала на своїй сторінці у Facebook, а також одного разу опублікувала кілька особистих світлин зі свого весілля, які просто розірвали Інтернет. Пише ТСН. 

Решту фото виклав фотограф Микола Комісаров, який це весілля знімав. 2016 року він дав інтерв'ю "Комсомольській правді", де розповів також, що після публікації Захарова йому погрожувала.

"Коли 7 листопада, у річницю весілля, вона розмістила одну з тих давніх фотографій на Facebook, то кілька інших виклав і я – за принципом "означає, можна". Марія мені написала: "Хотіла тебе з'їсти з картоплею фрі, але порадилася з чоловіком, і той сказав – нехай буде", – розповів Комісаров.

Річ у тім, що весільний образ Марії був доволі непристойним і відверто без смаку: коротка атласна сукня, білі колготки, високі рукавички, зачіска з начісуванням та намальовані олівцем тонкі брови.

Доповненням до цього всього був білий лімузин, який орендувала пара, та вульгарні позування на фото.

Чоловік Марії – підприємець Андрій Захаров. Вони одружилися 7 листопада 2005 року у Нью-Йорку, де тоді працювала жінка. Реєстрація шлюбу відбулася у російському представництві. Захарова розповідала, що чоловік не жив у США, а просто прилітав до неї, щоб оформити шлюб.

Статьи по теме
Фейгін розповів, що суттєво змінилося у путінському бункері після
Фейгін розповів, що суттєво змінилося у путінському бункері після "бавовни" у Криму

Російський опозиціонер, правозахисник та адвокат Марк Фейгін переконаний, що після нових вибухів в анексованому Криму відбулися зміни у наративі Москві.
17.08 — 1529

Контрабанда та паралельний імпорт не врятували: топ-15 товарів, які закінчуються у Росії
Контрабанда та паралельний імпорт не врятували: топ-15 товарів, які закінчуються у Росії

Ще на початку весни, коли санкції Європи та Америки лише почали діяти, ми постійно чули бравади росіян, які стверджували, що західні компанії ніколи не відмовляться від такого великого ринку, як Росія.
16.08 — 567

Відсторонено до 40% генералів РФ. Чому Шойгу ще на посаді: відповідь Генштабу
Відсторонено до 40% генералів РФ. Чому Шойгу ще на посаді: відповідь Генштабу

Міністр оборони Російської Федерації Сергій Шойгу досі залишається на посаді, щоб уникнути дискредитації військово-політичного керівництва країни. При цьому вже відсторонено до 40% генералів і офіцерів, причетних до війни проти України.
12.08 — 502