Контракти.ua

228  —  23.06
Власники російського букмекера 1xBET та «сірий кардинал» КРАЇЛ Борис Баум потрапили на «Миротворець»
Власники російського букмекера 1xBET та «сірий кардинал» КРАЇЛ Борис Баум потрапили на «Миротворець»

Троє росіян (кінцеві бенефіціари російського 1XBet), які зараз проживають на Кіпрі, і Борис Баум, який в умовах війни допоміг їм отримати ліцензію на діяльність в Україні, потрапили на «Миротворець». Раніше вони стали фігурантами скандалу із видачею 1XBet ліцензії в Україні.

Кінцеві власники букмекерської корпорації з російським корінням 1XBet Роман Семіохін, Сергій Каршков та Дмитро Казорін, а також Борис Баум з української Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАЇЛ) потрапили до реєстру сайту «Миротворець». Пише prm.ua.

Про свідчать дані самого сайта.

Бенефіціарів 1XBet звинуватили у фінансуванні російської військової агресії та тероризму, а Баума – у свідомій участі у дестабілізації фінансово-економічної ситуації в Україні. Крім того, всіх чотирьох звинуватили відмивання злочинних грошей.

Згідно з розслідуванням волонтерської ініціативи InformNapalm, 1XBet, незважаючи на своє походження, легалізувалася в Україні, в розпал російсько-української війни вже після 24 лютого.

InformNapalm звинуватив у лобіюванні 1XBet Бориса Баума, – першого заступника голови консультаційно-експертної ради Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАЇЛ), якого розслідувачі називають сірим кардиналом азартних ігор в Україні.

Розслідувачі також встановили зв'язок Баума з великим російським політиком та бізнесменом – заступником голови Держдуми РФ та спецпредставником Володимира Путіна Олександром Бабаковим.

Статьи по теме
Бойові дії знизяться майже до нуля. Буданов дав прогноз щодо термінів закінчення війни
Бойові дії знизяться майже до нуля. Буданов дав прогноз щодо термінів закінчення війни

У ГУР Міноборони України заявляють, що починаючи з серпня відбудуться певні події, які продемонструють переломний момент у війні проти Росії. При цьому до кінця року активні бойові дії знизяться практично до нуля.
вчера, 20:16 — 396

Залужний показав, як ЗСУ застосовують американські РСЗВ HIMARS
Залужний показав, як ЗСУ застосовують американські РСЗВ HIMARS

Американські реактивні системи залпового вогню M142 HIMARS вже діють в інтересах оборони України. Головнокомандувач ЗСУ показав, як українські війська б'ють по ворожих цілях.
вчера, 19:18 — 428

"Повільно, тихо підбираємося до них на м'яких лапах": Арестович - про ситуацію навколо Херсона та на Запоріжжі

Радник голови Офісу президента Олексій Арестович розповів, що ЗСУ "підкошмарюють" російські окупаційні війська поблизу Херсона і ведуть успішні бої на Запоріжжі.
вчера, 16:36 — 367