Контракти.ua

663  —  23.05
В Україні відзначають День морської піхоти
В Україні відзначають День морської піхоти

Сьогодні в Україні відзначають День морської піхоти — професійне свято військовослужбовців морської піхоти Військово-морських сил Збройних сил України.

Командувач Сил оборони генерал-лейтенант Сергій Наєв привітав морських піхотинців з Днем морської піхоти у Фейсбуці, передає Укрінформ.

"Штормові берети з доблестю і честю пройшли випробування на міцність у районах проведення Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил. З початком повномасштабного вторгнення морські піхотинці одними з перших зустрічали ворожі колони та ціною власних життів зупиняли їх просування в глиб країни. Честь і слава їм за це та низький уклін від усього українського народу", - написав Наєв.

Командувач сил оборони наголосив, що зараз морські піхотинці захищають не тільки нашу країну, а й весь світ від свавілля міжнародного тероризму.

24 лютого усі підрозділи Морської Піхоти зустріли в надскладних умовах, і сьогодні морська піхота оберігає країну, виконуючи надскладні спецзавдання - про це з нагоди Дня морської піхоти в Фейсбуці написав міністр оборони України Олексій Резніков.

"Морпіхи без роздуму кинулись у самий вир кривавих боїв проти кремлівської орди і ті з ворогів, що вижили у боях із нашими морськими котиками, на все своє коротке життя запам’ятають лють Штормових Беретів", - зазначив Резніков. За його словами, сьогодні морська піхота оберігає країну, виконуючи надскладні спецзавдання.

"Ваша професійність щоразу доводить – ви гідні сини та доньки Українського Народу, ви як ніхто маєте право носити свої берети!" - написав міністр оборони.

Морські піхотинці змушують хвилюватися не тільки Чорне море, а й кожного ворога, що ступає на Українську землю, йдеться у привітанні з нагоди Дня морської піхоти Державної прикордонної служби у Телеграмі.

«Вони змушують хвилюватися не тільки Чорне море, а й кожного орка, що ступає на Українську землю. «Вірні завжди» — доводять справами, а не лише словами», - підкреслили у ДПСУ.

День морської піхоти — професійне свято військовослужбовців морської піхоти Військово-морських сил Збройних сил України. Воно започатковане 2014 року, і у 2014—2017 роках відзначалося 16 листопада. Згодом дата святкування 23 травня була встановлена від 2018 року Указом Президента України № 145/2018 «Про День морської піхоти України».

Статьи по теме
Заява про відхід ЗСУ з Сєвєродонецька була через добу після залишення міста: Арестович пояснив чому
Заява про відхід ЗСУ з Сєвєродонецька була через добу після залишення міста: Арестович пояснив чому

Радник керівника Офісу президента Олексій Арестович розповів, що заява про відхід українських військ від Сєвєродонецька була зроблена через добу після залишення міста. Тимчасова втрата міста не несе за собою підсумків війни.
вчера, 18:56 — 1605

Виїзд військовозобов'язаних за кордон та військовий облік: зареєстрований новий законопроєкт
Виїзд військовозобов'язаних за кордон та військовий облік: зареєстрований новий законопроєкт

Зареєстрований новий законопроєкт, у випадку прийняття якого зможуть призивати ще одну категорію громадян, а студенти отримають право виїжджати за кордон.
вчера, 15:18 — 5306

Україна отримала близько півсотні
Україна отримала близько півсотні "Байрактарів" з початку вторгнення РФ, - Резніков

Українські військові отримали трохи менше ніж півсотні безпілотників "Байрактар" з 24 лютого.
вчера, 13:18 — 449