Контракти.ua

1039  —  04.04
У Росії зростуть ціни на все: транспортні послуги стрімко дорожчають
У Росії зростуть ціни на все: транспортні послуги стрімко дорожчають

Через санкції в Росії логістичні послуги вже подорожчали на 12%, до кінця року їхня вартість зросте на 32%. Це позначиться на цінах на всю продукцію, адже транспортні витрати є у будь-якого бізнесу, і вони закладаються в кінцеву вартість товару або послуги.

Подорожчання безпосередньо пов'язане з відходом з Росії брендів, які були потрібні для підтримки місцевого ринку перевезень, пише VC.ru. Зокрема, йдеться про автовиробників, виробників упаковки тощо. Пише OBOZREVATEL.

Лише за останній місяць витрати на запчастини зросли на 87%. До кінця року збільшення витрат на обслуговування техніки сягне 90%. Це пов'язано, зокрема, з призупиненням роботи сервісних контрактів з авторизованими центрами закордонних виробників Volvo, Scania, Mercedes-Benz, Iveco, MAN, пише видання.

Тобто раніше перевізники могли оплачувати технічне обслуговування та ремонт за якимось абонементом, раз на сезон. Наразі такі послуги вже недоступні, оплачувати поломку при зверненні до сервісного центру потрібно одразу.

Собівартість транспортування подорожчала на 10-12%, а вартість обслуговування автомобілів – на 60%. Перевізники вже просять допомоги у держави.

Як повідомляв OBOZREVATEL, незважаючи на те, що санкції проти Росії вже діють, їх все ще замало. Як заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк, для справді серйозного удару по російській економіці потрібно ввести ембарго на всі російські енергоресурси: або пряме або непряме – через закриття портів для російських товарів.

Статьи по теме
путін «дозрів» до неформального знищення патріархії - Денисенко
путін «дозрів» до неформального знищення патріархії - Денисенко

Президент рф путін, який останнім часом став примірятися до образу Петра I, не розглядає рпц як незалежний, хоча б формально, центр впливу і "дозрів" до неформального знищення патріархії як такої.
27.06 — 536

У Росії вперше за століття стався дефолт. Що це означає: відповідь експерта
У Росії вперше за століття стався дефолт. Що це означає: відповідь експерта

Росія порушила умови виплати свого суверенного боргу, не погасивши вчасно відсотки за кредитом.
27.06 — 3625

"Чому не в полі, с*ка!": момент падіння військового літака в Росії потрапив на відео

Поки літак із людьми на борту палає та намагається сісти біля житлових будинків, росіяни знімають авіакатастрофу на відео. Вони лаються, що пілот не відлетів подалі, аби приземлитися.
24.06 — 756