Контракти.ua

858  —  01.04
У Росії Cбєрбанк та ВТБ попередили про багатомільярдні збитки: заплатять за вкрадені РФ літаки
У Росії Cбєрбанк та ВТБ попередили про багатомільярдні збитки: заплатять за вкрадені РФ літаки

У Росії збитки Cбєрбанку становитимуть 379 млрд рублів (4,7 млрд доларів за офіційним курсом), а ВТБ – 217 млрд рублів (або 2,7 млрд доларів). Серед іншого, цим банкам доведеться заплатити за літаки. які російська влада фактично вкрала у їхніх власників.

Як повідомляє російський Інтерфакс, літаки фактично забрали у їхніх власників для того, щоб росіяни змогли на них літати. Пише OBOZREVATEL.

"Банки вказують, що експлуатація та обслуговування в РФ цих повітряних суден заборонені європейською владою і будуть здійснюватися порушуючи міжнародні стандарти, що призведе до зниження залишкової вартості літаків з 50% до 17% від початкової. Збиток Cбєрбанку складе близько 92 млрд рублів, ВТБ - близько 110 млрд рублів", – йдеться у публікації.

Збиток Cбєрбанку , у разі непогашення зобов'язань авіакомпаніями за вказаними вище акредитивами, складе близько 54 млрд рублів, ВТБ - близько 5 млрд рублів. Таким чином, сукупні потенційні втрати можуть скласти для Cбєрбанку близько 379 млрд. рублів, для ВТБ - близько 217 млрд рублів. Або ж 4,7 млрд і 2,7 млрд доларів відповідно.

Як раніше писав OBOZREVATEL, Національний банк Казахстану звернувся до фінансової установи на території своєї країни з рекомендацією не видавати картки росіянам та білорусам. Через санкцію картки VISA та Mastercard мешканцям країни-агресора стали недоступними, тому росіяни почали приїжджати до Казахстану для того, щоб оформити картку у банку чужої країни. Проте така діяльність вважається "ризикованою" і Нацбанк Казахстану вирішив її заборонити.

Статьи по теме
путін «дозрів» до неформального знищення патріархії - Денисенко
путін «дозрів» до неформального знищення патріархії - Денисенко

Президент рф путін, який останнім часом став примірятися до образу Петра I, не розглядає рпц як незалежний, хоча б формально, центр впливу і "дозрів" до неформального знищення патріархії як такої.
вчера, 18:18 — 516

У Росії вперше за століття стався дефолт. Що це означає: відповідь експерта
У Росії вперше за століття стався дефолт. Що це означає: відповідь експерта

Росія порушила умови виплати свого суверенного боргу, не погасивши вчасно відсотки за кредитом.
вчера, 13:18 — 3610

"Чому не в полі, с*ка!": момент падіння військового літака в Росії потрапив на відео

Поки літак із людьми на борту палає та намагається сісти біля житлових будинків, росіяни знімають авіакатастрофу на відео. Вони лаються, що пілот не відлетів подалі, аби приземлитися.
24.06 — 753