Контракти.ua

669  —  11.02.22
Велику термомодернізацію України оцінили у 140 млрд гривень
Велику термомодернізацію України оцінили у 140 млрд гривень

Державні інвестиції у програму Великої термомодернізації становитимуть 140 млрд грн.

Про це у п'ятницю, 11 лютого, сказала перший віце-прем'єр-міністр, міністр економіки Юлія Свириденко на Конгресі місцевої та регіональної влади у Харкові, повідомляє Укрінформ.

"Держава планує інвестувати 140 млрд грн. Ці кошти направлятимуть на цільові кредити під 3% річних органам місцевого самоврядування та військово-цивільним адміністраціям", – сказала Свириденко й уточнила, що кредити даватиме ГУ Українська фінансова житлова компанія.

З її слів, перша хвиля термомодернізації у 2022 році охопить 6437 будинків, які було подано у заявках місцевої влади. Серед заходів, які запланували у рамках програми: встановлення індивідуальних теплових пунктів, утеплення будівель, встановлення приладів обліку.

Свириденко повідомила, що на першому етапі ремонтуватимуть будинки, які було збудовано до 1990 року. Очікується, що жителі цих будинків на оплаті комунальних послуг у результаті модернізації заощаджуватимуть 30–50%.

Свириденко очікує, що документ, який дасть старт програмі Великої термомодернізації, буде ухвалено наступного тижня на засіданні Кабінету Міністрів.

Статьи по теме
В Нацбанку розказали, де шукатимуть гроші на покриття дефіциту держбюджету
В Нацбанку розказали, де шукатимуть гроші на покриття дефіциту держбюджету

Нацбанк вважає, що один з можливих джерел додаткових надходжень в держбюджет є внутрішній борговий ринок. Так, Мінфін протягом липня-серпня суттєво наростило обсяги залучень, а саме чисте боргове фінансування у липні склало 152% від плану, у серпні — 180%.
12.09 — 314

У НБУ назвали найбільш вірогідне джерело покриття дефіциту коштів на 2026-2027 роки
У НБУ назвали найбільш вірогідне джерело покриття дефіциту коштів на 2026-2027 роки

Україні не вистачає значної суми для покриття дефіциту коштів у наступні два роки. Зараз проводяться консультації з ЄС.
11.09 — 356

Скільки доходів отримав держбюджет в серпні
Скільки доходів отримав держбюджет в серпні

У серпні до державного бюджету надійшло 233,9 млрд грн за рахунок податків, зборів та обов’язкових платежів.
30.08 — 287