Контракти.ua

2012  —  21.01.22
«Золоте безумство»: у Навального виклали новий фільм про палац Путіна
«Золоте безумство»: у Навального виклали новий фільм про палац Путіна

У Ютубі з'явився 44-хвилинний відеофільм, «Золоте шаленство. Реальні фотографії Палацу Путіна», який є продовженням фільму-розслідування «Палац для Путіна. Історія найбільшого хабара» (2021).

Як передає Укрінформ, відео також викладено на ютуб-каналі російського опозиціонера Олексія Навального.

В описі відео автори нагадують, що рік тому соратниками Навального було випущено розслідування про палац Путіна, яке вів сам Навальний. Цей палац є «не просто будинок, а ціле королівство вартістю 100 мільярдів рублів». «Тоді (російські – ред.) пропагандисти з екранів телевізора намагалися переконати всіх, що наше розслідування є підробкою, а ці домашні театри, аквадискотеки та особистий президентський стрипклуб просто не існують. У цьому ролику Марія Певчих

Нагадаємо, в розслідуванні, опублікованому рік тому, повідомлялося, що біля Чорного моря під Геленджиком спеціально для президента РФ збудовано палац вартістю 100 мільярдів рублів (1,35 млрд доларів). Володимир Путін привселюдно заперечував, що йому належить ця нерухомість. Потім власником палацу оголосив себе друг дитинства президента, який став мільярдером за його правління, Аркадій Ротенберг.

За даними відеосервісу Ютуб, найпопулярнішим роликом 2021 року на ньому став у Росії фільм-розслідування Фонду боротьби з корупцією «Палац для Путіна. Історія найбільшого хабара», опублікований на каналі Олексія Навального. Фільм набрав у 2021 році понад 119 мільйонів переглядів.

Статьи по теме
У Росії скорочується кількість прихильників війни
У Росії скорочується кількість прихильників війни

У Росії скорочується кількість прихильників продовження воєнних дій в Україні.
09.11.22 — 1057

Путін придумав, як побороти алкоголізм у Росії:
Путін придумав, як побороти алкоголізм у Росії: "Треба, щоб людям було чим займатися"

Президент країни-агресорки вкотре визнав проблему масового алкоголізму в регіонах.
22.10.22 — 2147

Диктатура профнепригодности. Размах и глубина
Диктатура профнепригодности. Размах и глубина "обратного отбора" в России поражает

Константин Сонин, экономист, профессор: Раз за разом возникает вопрос – как так может быть, что один человек, Путин, привёл Россию к полному краху, разорению граждан, гибели десятков тысяч солдат и сотням тысяч беженцев, а никто в его окружении этому не возражает?
30.09.22 — 1441