Контракты.ua

1754  —  21.01
«Золоте безумство»: у Навального виклали новий фільм про палац Путіна
«Золоте безумство»: у Навального виклали новий фільм про палац Путіна

У Ютубі з'явився 44-хвилинний відеофільм, «Золоте шаленство. Реальні фотографії Палацу Путіна», який є продовженням фільму-розслідування «Палац для Путіна. Історія найбільшого хабара» (2021).

Як передає Укрінформ, відео також викладено на ютуб-каналі російського опозиціонера Олексія Навального.

В описі відео автори нагадують, що рік тому соратниками Навального було випущено розслідування про палац Путіна, яке вів сам Навальний. Цей палац є «не просто будинок, а ціле королівство вартістю 100 мільярдів рублів». «Тоді (російські – ред.) пропагандисти з екранів телевізора намагалися переконати всіх, що наше розслідування є підробкою, а ці домашні театри, аквадискотеки та особистий президентський стрипклуб просто не існують. У цьому ролику Марія Певчих

Нагадаємо, в розслідуванні, опублікованому рік тому, повідомлялося, що біля Чорного моря під Геленджиком спеціально для президента РФ збудовано палац вартістю 100 мільярдів рублів (1,35 млрд доларів). Володимир Путін привселюдно заперечував, що йому належить ця нерухомість. Потім власником палацу оголосив себе друг дитинства президента, який став мільярдером за його правління, Аркадій Ротенберг.

За даними відеосервісу Ютуб, найпопулярнішим роликом 2021 року на ньому став у Росії фільм-розслідування Фонду боротьби з корупцією «Палац для Путіна. Історія найбільшого хабара», опублікований на каналі Олексія Навального. Фільм набрав у 2021 році понад 119 мільйонів переглядів.

Статьи по теме
Розвал країни, кінець РПЦ, війна: що чекає Росію після смерті Путіна
Розвал країни, кінець РПЦ, війна: що чекає Росію після смерті Путіна

Після кривавого вторгнення Росії в Україну 24 лютого багато хто почав бажати смерті президенту РФ Володимиру Путіну. Деякі люди вважають, що зі смертю диктатора жорстока війна проти нашої держави може припинитися. Але чи так це насправді? Чи достатньо смерті президента РФ, щоб імперські амбіції сусідської країни поменшали?
20.05 — 1182

"Батьківщина – не дупа президента": лідер ДДТ отримав протокол за слова проти війни

На лідера гурту ДДТ Юрія Шевчука склали протокол після концерту в Уфі 18 травня, де він розповів шанувальникам, "що таке Батьківщина", а також розмірковував про безглуздість війни в Україні.
20.05 — 484

Путін відправив до України 5 тисяч бурятів: журналістка розповіла про антивоєнний рух у республіці
Путін відправив до України 5 тисяч бурятів: журналістка розповіла про антивоєнний рух у республіці

В Україні воює 5 000 бурятів, яких Путін відправив вбивати людей і нищити інфраструктуру.
19.05 — 577