Контракты.ua

264  —  18.01
Нацгвардійці провели навчання у чотирьох прикордонних областях
Нацгвардійці провели навчання у чотирьох прикордонних областях

Військовослужбовці Національної гвардії Східного оперативно-територіального об’єднання провели навчання в умовах використання противником авіації та артилерії.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ.

Тактико-стройові заняття та комплексне тренування з бойової готовності відбулося у військових частинах Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

“Протягом тижня гвардійці Харківщини, Сумщини, Донеччини та Луганщини практично відпрацьовували вміння протистояти зовнішній агресії, диверсіям, терористичним загрозам. Були розгорнуті пункти управління військами, облаштовані та замасковані позиції. Одним із найважливіших аспектів цих тренувань стало забезпечення живучості особового складу в умовах використання противником авіації, артилерії та БПЛА”, - ідеться у повідомленні.

За словами начальника Східного територіального управління НГУ генерал-майора Олега Сахона, особовий склад діяв злагоджено, перевірив навички в реальних умовах обстановки. Під час навчань нацгвардійці розгорнули всі елементи пунктів управління, зокрема тих, що діють за межами пунктів постійної дислокації, провели рекогносцировку районів розгортання.

Ще однією обов’язковою складовою навчань було посилення заходів з охорони та оборони військових містечок. Техніка та озброєння приводились до бойового застосування, створювалися пункти приймання мобілізаційних ресурсів у районах зосередження.

“У питаннях бойової підготовки не існує дрібниць. Усі мають працювати чітко та злагоджено. Це надзвичайно важливо, враховуючи близькість до російського кордону", – заявив командир військової частини 3051 підполковник Євген Казанцев.

Офіцери штабів практикувались в управлінні підрозділами під час виникнення раптових завдань, проводили необхідні розрахунки та контролювали виконання завдань.

За словами командира військової частини 3057 полковника Дениса Шлеги, підтримання бойової готовності та високого рівня керованості підрозділів в районі проведення операції Об’єднаних сил є життєвою необхідністю. Це особливо актуально у Приазов’ї, де зростають загрози не лише з суходолу, а й з моря.

Метою подібних комплексних тренувань є перевірка готовності всього особового складу, військової техніки та озброєння до виконання бойових завдань, а також здатності командирів всіх ланок здійснювати якісне управління підпорядкованими підрозділами.

Статьи по теме
Україні під силу виграти війну проти РФ, - Столтенберг
Україні під силу виграти війну проти РФ, - Столтенберг

Результати перших трьох місяців війни показали, що Збройні сили України можуть здобути перемогу над російськими військами.
вчера, 18:56 — 236

В Україні ліквідували вже близько 27,4 тисячі військових рф
В Україні ліквідували вже близько 27,4 тисячі військових рф

Українські захисники з 24 лютого по 15 травня ліквідували близько 27400 (+200) російських військових.
вчера, 12:17 — 284

росія не активізує чорноморський флот, поки не встановить ППО на Зміїному – Денисенко
росія не активізує чорноморський флот, поки не встановить ППО на Зміїному – Денисенко

Поки росія не має своїх комплексів ППО на острові Зміїний, вона нічого не буде робити зі своїм чорноморським флотом.
вчера, 09:56 — 244