Контракти.ua

1395  —  03.01
На Львівщині відкрили школу самохідної артилерії
На Львівщині відкрили школу самохідної артилерії

У складі 356-го навчального артилерійського полку 184-го навчального центру Національної академії сухопутних військ створено Школу самохідної артилерії.

Як розповів АрміяInform тимчасовий виконувач обов’язків командира полку підполковник Роман Забава, школа готуватиме штатні розрахунки 122-мм самохідних артустановок 2С1 «Гвоздика», 152-мм 2С3 «Акація», 2С5 «Гіацинт-С» та 2С19 «Мста-С», а також 203-мм САУ 2С7 «Піон». Пише ukrmilitary.com.

— Одночасно тут може навчатися близько сотні військовослужбовців. Після її закінчення вони отримають сертифікат 1-го кваліфікаційного рівня, який, зокрема, може вплинути на підвищення їхнього грошового забезпечення, – підкреслив Роман Забава.

За словами начальника Школи самохідної артилерії підполковника Євгена Кравченка, навчання фахівців-артилеристів розраховане на один місяць. Більша частина часу, а це майже 70 %, буде виділена на практичну підготовку.

— Перші 9 діб триватиме індивідуальна підготовка за напрямками: командир гармати, навідник, номер обслуги та механік-водій. Після цього почнеться колективна підготовка у складі зведених або штатних розрахунків. Вінцем курсу стануть бойові стрільби штатним артилерійським пострілом, – розповів Євген Кравченко.

Вже в середині січня до новоствореної Школи самохідної артилерії прибуде перша партія фахівців для опанування артилерійськими премудрощами та вдосконалення своїх навичок.

До речі, це не перша школа, створена у 356-му полку для підготовки кваліфікованих кадрів артилерійських підрозділів. Тут вже працюють Школа протитанкової артилерії та Школа підготовки мінометників. Наступного року тут також відкриють Школу реактивної артилерії.

Статьи по теме
Заява про відхід ЗСУ з Сєвєродонецька була через добу після залишення міста: Арестович пояснив чому
Заява про відхід ЗСУ з Сєвєродонецька була через добу після залишення міста: Арестович пояснив чому

Радник керівника Офісу президента Олексій Арестович розповів, що заява про відхід українських військ від Сєвєродонецька була зроблена через добу після залишення міста. Тимчасова втрата міста не несе за собою підсумків війни.
вчера, 18:56 — 1608

Виїзд військовозобов'язаних за кордон та військовий облік: зареєстрований новий законопроєкт
Виїзд військовозобов'язаних за кордон та військовий облік: зареєстрований новий законопроєкт

Зареєстрований новий законопроєкт, у випадку прийняття якого зможуть призивати ще одну категорію громадян, а студенти отримають право виїжджати за кордон.
вчера, 15:18 — 5311

Україна отримала близько півсотні
Україна отримала близько півсотні "Байрактарів" з початку вторгнення РФ, - Резніков

Українські військові отримали трохи менше ніж півсотні безпілотників "Байрактар" з 24 лютого.
вчера, 13:18 — 449