Контракты.ua

256  —  06.12.21
Резніков — у День ЗСУ: Сильна армія є одним із найпотужніших дипломатичних аргументів
Резніков — у День ЗСУ: Сильна армія є одним із найпотужніших дипломатичних аргументів

Сильна армія є одним із найпотужніших дипломатичних аргументів у мирному процесі.

Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков у своєму привітанні з Днем Збройних сил України, передає Укрінформ.

"Збройним силам України — 30 років. Щиро, від усього серця вітаю всіх з цим ювілеєм! На моє глибоке переконання, якби не Збройні сили України, навряд чи 24 серпня цього року ми відзначали б 30-й день народження нашої держави. Чверть своєї новітньої історії наші воїни зі зброєю в руках, ризикуючи життям, щодень захищають нашу Батьківщину від російського агресора", — зазначив міністр.

Він нагадав, що саме Збройні сили з 2014-го року стали опорою державності та основним чинником національної безпеки.

"Із власного досвіду переговорника можу зазначити, що сильна армія — це один з найпотужніших дипломатичних аргументів у мирному процесі", — підкреслив очільник МОУ.

За його словами, сьогодні українці покладаються на свою армію більше, ніж на інші суспільні інститути: Збройні сили користуються найбільшою довірою громадян: "Це свідчення поваги українського народу до своїх воїнів, які і сьогодні, у реальній бойовій обстановці, гідно продовжують славні традиції попередніх поколінь захисників і захисниць України".

"Право жити власним розумом у власному домі дається нам дорогою ціною! Тисячі українських військовослужбовців віддали свої життя, аби зупинити ворога. Це кращі сини та доньки України, подвиг яких завжди пам’ятатиме наш народ. Вічна їм слава!" — додав Резніков.

Він також зауважив, що три чверті своєї новітньої історії наша армія існувала у режимі демонтажу, який переривався кількома спробами провести реформи. У державі не було розуміння, навіщо їй бути сильною. "Ворог нам показав, навіщо потрібна армія. І що буває, коли про неї не дбаєш. Не кожна нація має такий привілей, як своя армія. Недарма армія — це символ державності і держави як такої. Суверенної. Незалежної. Модернізація армії — це захист права на власну державу і права обирати майбутнє для нащадків", — наголосив міністр оборони.

Він також подякував військовим за сумлінне виконання своїх обов’язків, патріотизм і самовідданість.

"Я особисто докладатиму усіх зусиль, щоб українське військо постійно розвивалося, нарощувало спроможності, гідно виконувало свою почесну місію! Вітаю вас з 30-ю річницею Збройних сил України!" — підсумував очільник МОУ.

Як повідомляв Укрінформ, 6 грудня в Україні відзначають День Збройних сил України. Саме цього дня у 1991 році Верховна Рада ухвалила закони "Про оборону України" та "Про Збройні сили України".

Статьи по теме
В Україні відзначається День зовнішньої розвідки
В Україні відзначається День зовнішньої розвідки

Сьогодні в Україні відзначається День зовнішньої розвідки
вчера, 21:28 — 203

Лондон пригрозив Москві санкціями у разі приведення проросійського політика до влади в Україні
Лондон пригрозив Москві санкціями у разі приведення проросійського політика до влади в Україні

Заступник прем'єр-міністра Великої Британії й міністр юстиції Домінік Рааб заявив, що проти Росії будуть запроваджені санкції в разі приведення проросійського політика до влади в Україні.
вчера, 16:56 — 352

Рейтинг партій: як змінилася підтримка політичних сил на початку 2022 року
Рейтинг партій: як змінилася підтримка політичних сил на початку 2022 року

У січні 2022 року найвищу підтримку має партія "Європейська солідарність", за яку проголосували 18,9% серед тих, хто визначився з вибором. Підтримка партії статистично значущо (понад похибку) переважає підтримку інших політичних сил.
вчера, 15:18 — 248