Контракты.ua

577  —  05.12.21
І майно, і кадри: Резніков анонсував інвентаризацію всього оборонного сектору
І майно, і кадри: Резніков анонсував інвентаризацію всього оборонного сектору

У Міністерстві оборони планується запровадити електронну систему управління ресурсами та процесами, а також протягом 2022 року провести інвентаризацію всього оборонного сектору.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков у доповіді під час години запитань до уряду у Верховній Раді.

«Пріоритетом є комплексна цифрова трансформація сектору оборони. Йдеться про запровадження в Міноборони систем ERP для управління ресурсами і бізнес-процесами міністерства. Протягом року ми плануємо запустити процес тотальної інвентаризації всього оборонного сектору. Це стосується і майна, і кадрів, і інших ресурсів. Керувати однією з найбільших воєнних організацій у Європі без відповідних даних – це нонсенс», - наголосив Резніков.

Крім того, міністр повідомив, що в Збройних Силах планується максимально оперативно розгорнути автоматизовані системи управління стратегічного, тактичного, галузевого рівнів, і з цього питання є повний консенсус із головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним.

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада 3 листопада звільнила Андрія Тарана з посади міністра оборони. Того ж дня Президент Володимир Зеленський вніс до парламенту подання про призначення Резнікова на цю посаду.

4 листопада парламент призначив Резнікова на посаду міністра оборони.

Статьи по теме
«Санкции СНБО не повлияли на доходы контрабандистов, которых  контролирует Ермак», - статья в СМИ
«Санкции СНБО не повлияли на доходы контрабандистов, которых контролирует Ермак», - статья в СМИ

При поддержке лиц из Офиса Президента был создан «бэк-офис» таможни, куда поступает «черный кэш» от нелегального импорта. Куратором офиса стал глава ОПУ Андрей Ермак, которому помогает его зам Андрей Смирнов и бизнесмен Сеяр Куршутов.
вчера, 13:53 — 224

Британія готова передати Україні два протимінні кораблі, коли Рада ратифікує угоду — Пристайко
Британія готова передати Україні два протимінні кораблі, коли Рада ратифікує угоду — Пристайко

Надзвичайний та Повноважний Посол України у Великій Британії Вадим Пристайко сподівається, що Верховна Рада "оперативно" ратифікує українсько-британську рамкову угоду про кредитування на розвиток ВМС.
23.01 — 1158

США розглядають військові заходи проти РФ у разі вторгнення до України
США розглядають військові заходи проти РФ у разі вторгнення до України

Посол США в ООН Лінда Томас-Грінфілд заявила, що Сполучені Штати розглядають не лише економічні, а й військові заходи проти Росії у разі подальшого вторгнення її військ до України.
23.01 — 776