Контракти.ua

399  —  05.12.21
Міноборони матиме найбільший бюджет за всю історію незалежної України - Резніков
Міноборони матиме найбільший бюджет за всю історію незалежної України - Резніков

У 2022 році бюджет Міноборони буде найбільшим всю історію незалежної України.

Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков під час виступу у Верховні Раді на годині запитань до уряду, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Дякую парламенту за врахування пропозицій Міноборони до другого читання державного бюджету. Обсяг видатків порівняно з першим читанням збільшено на 2,5 млрд грн. Це дозволить гарантувати людям ритмічну виплату грошей і деяке підвищення. Разом з державними гарантіями обсяг ресурсів для Міноборони складатиме понад 148 млрд грн. Це найбільший бюджет Міноборони за всю історію незалежної України», – зазначив міністр оборони.

Він наголосив, що міністерство працює над тим, щоб підвищити грошове забезпечення воїнам, яке відбуватиметься одночасно зі зміною підходу у роботі з кадрами: «До військового звання буде прив’язано базову ставку грошового забезпечення. Одночасно буде переглянуто штатно-посадові категорії, щоб роботу лейтенантів чи капітанів не виконували полковники. Ми будемо поступово підвищувати грошове забезпечення, щоб зробити оплату праці військових конкурентною в цілому по економіці. Мета – справедлива, зрозуміла система, яка дозволить залучати найкращих», – акцентував Резніков.

Урядовець також зазначив, що серед першочергових заходів – побудова ефективної прозорої системи закупівель: «Ми плануємо створити в Міноборони аналог Агентства НАТО з питань підтримки та закупівель (NSPA). Структурно воно міститиме частину, яка здійснюватиме закупівлі товарів, робіт та послуг оборонного призначення. А також частину, яка відповідатиме за забезпечення – харчування, паливо, речове забезпечення та інше», –підкреслив Резніков.

Статьи по теме
"Крим - це практично військова база": Жданов назвав основні цілі на окупованому півострові

У анексованому Криму дуже багато російських військових об'єктів.
вчера, 20:18 — 363

Аксьонов перекрив Кримський міст, аби вивезти свою сім’ю – Жданов
Аксьонов перекрив Кримський міст, аби вивезти свою сім’ю – Жданов

Ватажок окупантів у Криму Сергій Аксьонов міг виїхати з півострова для того, аби вивезти сім’ю.
вчера, 13:18 — 467

Після вибухів в Криму на Керченському мосту зафіксували рекордний трафік
Після вибухів в Криму на Керченському мосту зафіксували рекордний трафік

По Кримському мосту за минулу добу проїхало понад 38 тисяч автомобілів. Така кількість стала рекордною.
17.08 — 215