Контракты.ua

264  —  29.11.21
Україна проінвестує 34 мільярди гривень у розвиток авіагалузі до 2030 року
Україна проінвестує 34 мільярди гривень у розвиток авіагалузі до 2030 року

Україна планує інвестувати у розвиток авіагалузі 33,9 мільярда гривень до 2030 року, повідомив радник міністра інфраструктури Олександр Грибан у ході форуму “Велике будівництво: авіація та туризм”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

При цьому він наголосив, що комплексна підтримка державою розвитку авіагалузі передбачає реалізацію економічної політики на 2022–2024 роки та цільову науково-технічну програму розвитку авіаційної промисловості на 2021–2030 роки.

“Загальний обсяг фінансування державної цивільної науково-технічної програми розвитку авіаційної промисловості до 2030 року становить майже 33,9 млрд грн. У тому числі понад 18 млрд грн – за рахунок державного бюджету та майже 15,9 млрд грн за власні кошти підприємств та інших джерел “, – уточнив Грибан.

Радник міністра інфраструктури пояснив, що передбачені заходи – це підтримка вантажного авіабудування та створення європейського хабу для модернізації та ремонту літаків за системою конверсії пасажирських літаків у вантажні.

Він також зазначив, що Україна є однією із семи держав, які мають повний замкнутий цикл авіаційного виробництва – у країні працюють близько 40 підприємств авіаційної галузі.

“За останні 10 років ці підприємства згенерували понад 12 млрд доларів валового доходу. З них було сплачено близько 3 млрд доларів податків до державного бюджету”, – підсумував він.

Статьи по теме
Кулеба закликав Путіна
Кулеба закликав Путіна "подивитися в дзеркало": він зрозуміє, чому сусіди РФ хочуть до НАТО

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба закликав президента РФ Володимира Путіна "подивитися в дзеркало". На його думку, таким чином російський лідер зрозуміє, чому сусідні країни з РФ прагнуть вступу в НАТО.
вчера, 09:43 — 348

Путін
Путін "майстер" нагнітати страхи. Він зупиняється лише там, де його зупиняють, - Кулеба

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що з роками модель поведінки російського президента стала очевидною. Він вважає, що Путін зупинятиметься тільки там, де його зупиняють, а тому Захід має зберегти єдність, аби переконати Кремль застосовувати дипломатію замість сили.
вчера, 08:56 — 155

ЦВК визначила розмір грошової застави на місцевих виборах-2022
ЦВК визначила розмір грошової застави на місцевих виборах-2022

Центральна виборча комісія визначила розмір грошової застави на повторних та проміжних місцевих виборах у 2022 році.
16.01 — 367