Контракты.ua

1566  —  28.11.21
У Росії - вибухи на заводі боєприпасів, пожежа охопила 900 квадратних метрів
У Росії - вибухи на заводі боєприпасів, пожежа охопила 900 квадратних метрів

На заводі боєприпасом ім. Свердлова в Дзержинську Нижньогородської області РФ сталося кілька вибухів, почалася пожежа площею 900 квадратних метрів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Інтерфакс із посиланням на пресслужбу МНС РФ.

Зазначається, що на місце НП направлено 60 осіб та 15 одиниць техніки.

Адміністрація міста Дзержинська підтверджує інформацію про двох постраждалих. На місці працює бригада швидкої медичної допомоги.

Інформоване джерело сказало, що розглядаються різні версії події. На даний момент у пріоритеті – порушення виробничого процесу у цеху з виробництва ацетону.

Це не перша подія на території заводу. 31 серпня 2018 року стався вибух у будівлі утилізації мін, сталася пожежа. Шестеро людей загинуло. Начальнику цеху заводу було висунуто обвинувачення у порушенні правил безпеки у вибухонебезпечних цехах.

16 липня 2020 року повідомлялося ще про одну НП на заводі. Тоді троє потрапили до лікарні через розгерметизацію ємності з ацетоном.

Завод ім. Я.М.Свердлова - російське оборонне підприємство, що спеціалізується на виготовленні боєприпасів. Оборонна продукція займає близько 30% загального обсягу виробництва підприємства. Решта припадає на хімічну продукцію, промислові вибухові речовини, продукцію машинобудування.

Статьи по теме
«Золоте безумство»: у Навального виклали новий фільм про палац Путіна
«Золоте безумство»: у Навального виклали новий фільм про палац Путіна

У Ютубі з'явився 44-хвилинний відеофільм, «Золоте шаленство. Реальні фотографії Палацу Путіна», який є продовженням фільму-розслідування «Палац для Путіна. Історія найбільшого хабара» (2021).
21.01 — 1489

Война с Украиной – это мясорубка: а за что умирать русским солдатам?
Война с Украиной – это мясорубка: а за что умирать русским солдатам?

Алексей Копытько: Каждый день разговоров на тему возможной эскалации со стороны Кремля усиливает тенденцию: в России пока нет публичных антивоенных настроений, но почва для них зреет (и здесь очень помогает демонстрация решимости украинцев защищать свою страну). В ряде эпизодов это мелькнуло во время интервенции в Казахстан. Далеко не все россияне ликовали по поводу возможного появления ещё одной горячей точки.
17.01 — 907

"Не можемо більше терпіти". Кремль заявив про "вторгнення" НАТО в Україну

Прессекретар російського президента Дмитро Пєсков заявив, що Росія спостерігає "поступове вторгнення" НАТО в Україну. За його словами, Москва не може більше з цим миритися.
17.01 — 666