Контракты.ua

1438  —  23.11
Замість Академії зовнішньої розвідки створили Тренінговий центр
Замість Академії зовнішньої розвідки створили Тренінговий центр

У системі Служби зовнішньої розвідки України в рамках вдосконалення системи кадрового забезпечення замість Академії зовнішньої розвідки створили Тренінговий центр для формування знань і навичок, необхідних для виконання завдань, поставлених перед розвідкою.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на пресслужбу СЗРУ.

«Служба зовнішньої розвідки України вдосконалює систему кадрового забезпечення відповідно до найкращих практик країн – членів НАТО. Зокрема, в системі Служби створено Тренінговий центр, основним завданням якого є формування знань і навичок, необхідних для виконання завдань, поставлених перед розвідкою», – йдеться у повідомленні.

Натомість, як зазначається, Академію зовнішньої розвідки України ліквідовано відповідно до Розпорядження КМУ від 5 листопада 2021 року № 1407-р.

Академія зовнішньої розвідки України – колишній вищий військовий навчальний заклад, який за державним замовленням здійснював підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації співробітників СЗРУ. Раніше носив назву «Інститут служби зовнішньої розвідки України». 5 листопада 2021 року Кабінет Міністрів Розпорядженням № 1407-р ліквідував Академію зовнішньої розвідки України.

Статьи по теме
У США продовжуються випробування українських танків Т-84У
У США продовжуються випробування українських танків Т-84У

Американські військові продовжують вивчати українську бойову техніку, зокрема, закуплені майже 20 років тому зразки танків.
06.12 — 516

ЗСУ отримають сотню нових БТРів, «Козаків» та «Хамві»
ЗСУ отримають сотню нових БТРів, «Козаків» та «Хамві»

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, літаки, танки, бронетранспортери, броньовані та спеціальні автомобілі — 6 грудня, одночасно у шести містах, українські військові отримають нову військову техніку.
06.12 — 593

В Одесі 6 грудня пройде церемонія включення до складу ВМС України двох нових катерів
В Одесі 6 грудня пройде церемонія включення до складу ВМС України двох нових катерів "Айленд"

Два нових патрульних катери типу "Айленд" - "Суми" і "Фастів" - включать до складу Військово-Морських сил України. Церемонія пройде 6 грудня в Одесі.
05.12 — 3465