Контракты.ua

417  —  21.10
Цукерберг став фігурантом судового позову у справі Cambridge Analytica
Цукерберг став фігурантом судового позову у справі Cambridge Analytica

Генпрокурор міста Вашингтон (округ Колумбія) Карл Расін включив Марка Цукерберга до позову про захист прав споживачів проти Facebook, пов’язаного з продажем персональних даних користувачів соцмережі компанії Cambridge Analytica.

Про це генеральний прокурор повідомив на офіційній Твітер-сторінці в середу, передає Укрінформ.

«Я щойно додав Марка Цукерберга як відповідача у моєму позові проти Facebook. Наше поточне розслідування показало, що він особисто брав участь в ухваленні рішень, пов'язаних з Cambridge Analytica, а також нездатністю Facebook захищати дані користувачів»,- зазначається в повідомленні.

Він нагадав, що його офіс сформував позов проти соцмережі в 2018 році, і з того часу було розглянуто сотні тисяч сторінок документів в рамках судового процесу.

«Цей позов стосується захисту даних половини всіх жителів округу (Колумбія – ред.), а також десятків мільйонів людей по всій країні. Ми дуже серйозно ставимося до свого зобов’язання розслідувати правопорушення, і Facebook також має серйозно ставитися до своєї відповідальності щодо захисту користувачів», - зауважив генпрокурор Вашингтона.

Як повідомляв Укрінформ, в березні 2018 року навколо Facebook виник скандал, коли з’ясувалося, що раніше компанія Cambridge Analytica через свій додаток у соцмережі збирала дані користувачів. Передбачалося, що ці дані могли бути використані під час виборчої кампанії в США у 2016 році та референдуму про вихід Великої Британії з Євросоюзу. Cambridge Analytica могла отримати дані загалом 87 млн користувачів соцмережі.

Статьи по теме
Цукерберг призвал регулировать вредоносный контент в интернете
Цукерберг призвал регулировать вредоносный контент в интернете

Основатель Facebook Марк Цукерберг предложил регулировать вредоносный контент, распространяемый в интернете.
17.02.20 — 295

Цукерберг намерен уйти в политику
Цукерберг намерен уйти в политику

Основатель социальной сети Facebook Марк Цукерберг планирует создать в США политическое движение.
28.03.13 — 663