Контракты.ua

7434  —  21.10
Кого українці хочуть бачити Президентом – опитування КМІС
Кого українці хочуть бачити Президентом – опитування КМІС

Чинного главу держави Володимира Зеленського підтримали б 24,7% респондентів, якби президентські вибори відбувалися наступної неділі.

Як передає Укрінформ, про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного 15-18 жовтня.

Якби перший тур виборів Президента України відбувався наступної неділі, у разі участі у виборах Зеленський отримав би 19,1% серед усіх респондентів, що становить 24,7% серед тих, хто збирається голосувати та визначився з вибором.

На другому місці опинився експрезидент Петро Порошенко, за якого проголосували б 12,1% серед усіх респондентів і 15,6% серед тих, хто визначився з вибором.

На третьому місці – лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко з показниками, відповідно, 9,4% і 12,2%. Далі йдуть співголова парламентської фракції ОПЗЖ Юрій Бойко (7,3% і 9,4%), очільник партії "Сила і честь" Ігор Смешко (6% і 7,8%) та ексголова Верховної Ради Дмитро Разумков (5,5% і 7,1%).

Інші кандидати мають нижчу підтримку.

При цьому у вересні за Зеленського проголосували б 25,4% серед усіх респондентів і 33,3% серед тих, хто визначився з вибором.

За Порошенка минулого місяця проголосували б 12,8% серед усіх опитаних і 16,8% серед тих, хто визначився. Тимошенко тоді підтримували 7,8% та 10,3%, Бойка - 7,2% та 9,5%, Смешка - 6,6% та 8,7%.

Опитування проводилось методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера (computer-assistedtelephoneinterviews, CATI) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. У ньому взяли участь 1200 респондентів з усіх регіонів України (крім АР Крим) віком 18 років і старше.

У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою.

Статистична похибка вибірки не перевищує: 3,2% для показників, близьких до 50%, 2,7% для показників, близьких до 25%, 2,1% - для показників, близьких до 12%, 1,4% - для показників, близьких до 5%.

Статьи по теме
Захисні «козирки» від Javelin на російських Т-72: спеціалісти в них не вірять
Захисні «козирки» від Javelin на російських Т-72: спеціалісти в них не вірять

Чи використовували ЗСУ Javelin на Донбасі? Джерела розійшлися в свідченнях. Але основне те, що захисту від цієї зброї у ворога не було й немає.
вчера, 11:20 — 2042

США розглядає можливість передачі Україні афганських гелікоптерів Ми-17 та ПЗРК Stinger
США розглядає можливість передачі Україні афганських гелікоптерів Ми-17 та ПЗРК Stinger

Адміністрація президента США Джо Байдена розглядає можливість відправити до України додаткову військову допомогу, у тому числі й з ПЗРК Stinger.
26.11 — 1126

Вторгнення Росії в Україну навряд чи є «неминучим» - Reuters
Вторгнення Росії в Україну навряд чи є «неминучим» - Reuters

Повномасштабний наступ Російської Федерації на українські території навряд чи є неминучим, а концентрація російських військ на кордонах, скоріше за все, є черговою демонстрацією готовності Росії захищати свої «червоні лінії» щодо України.
25.11 — 760